Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İstanbul’daki Konferansa Katılmadı

İstanbul’daki Konferansa Katılmadı
Marka 2015 Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek Boris Becker basın toplantısı ve konferansta yapacağı sunum, ünlü tenisçinin seyahatini terör ve güvenlik riski bulunduğu gerekçesi ile iptal etmesi nedeniyle yapılamadı.

 

Becker’i konfersan için İstanbul’a getirecek olan Yürekli Yönetim Kurulu Başkanı Ayşegül Yürekli Şengör, Boris Becker’in konferansa katılımıyla ilgili bir yazılı açıklama yaptı. Şengör açıklamasında şunlara değindi; "Konuk konuşmacılarımızdan biri olan Boris Becker, İstanbul’da terör ve güvenlik riski olduğu gerekçesiyle Salı günü akşam saatlerinde seyahatini iptal ettiğini bildirdi. Müşterisi olduğumuz İngiltere’nin önde gelen konuşmacı ajansı Kruger Cowne gerek Becker’i ikna etmek, gerekse alternatif çözüm üretmek için bizden dün gece geç saatlere kadar süre istedi ancak sonuç değişmedi. MARKA Konferansı olarak bugüne kadar problemlerin içinde hep fırsatların yattığı inancını taşıdık. Yaşadığımız bu sorunu da bir fırsata ve bizi üzen bu olayı iz bırakacak bir faydaya dönüştürmeyi istedik. Böylece MARKA Konferansı olarak Boris Becker için ödediğimiz ücretin iade alınarak sokak çocuklarının rehabilitasyonu ve eğitimi yararına kullanılmak üzere ÇABA Derneği’ne bağışlanmasına karar verdik. Bu kararımızı sizlerle de paylaşmak istedim. MARKA Konferansı tüm hızıyla devam ediyor."

Yayın Tarihi : 17.12.2015 : 13:55

Etiketler : Boris    Becker    Riski    Var    Dedi    İstanbuldaki    Konferansa    Katılmadı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5681
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN