Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Polis, Eroin Paketlerken Yakaladı

Polis, Eroin Paketlerken Yakaladı
Adana’da Narkotimlerin baskın düzenlediği bir evde, eroin paketleyen 9 kişi suç üstü yakalandı. Aramalarda, 40 paket içerisinde toplam 32 gram uyuşturucu ele geçiren ekiplerin gözaltına aldığı torbacılardan 7’si tutuklandı.

 

Adana Emniyet Müdürlüğü’nün Uyuşturucu ile Mücadele Şubesi’ne bağlı Narkotim Amirliği ekipleri, Yenibey Mahallesi’nde bir evde sokak satıcılarının uyuşturucu paketlediği bilgisini aldı. Eve baskın düzenleyen Narkotim polisleri, aralarında biri çocuk 9 kişiyi hassas terazide tarttıkları uyuşturucuları paketlerken yakaladı. Gözaltına alınan şüphelilerden askerden izinli geldiği belirlenen bir zehir satıcısı Merkez Komutanlığı’na, çocuk olan ise Çocuk Şube Müdürlüğü’ne teslim edildi.
 
Sorgularının ardından adliyeye çıkartılan sokak satıcılarından 7’si tutuklandı. Merkez Komutanlığı’ndaki asker ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
 
Uyuşturucu ile Mücadele Şubesi ekiplerinin 2 gün içerisinde gerçekleştirdiği çalışmalarda, toplam 20 zehir satıcısı hakkında işlem yapıldı.

Yayın Tarihi : 17.12.2015 : 13:53

Etiketler : Polis    Eroin    Paketlerken    Yakaladı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6031
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN