Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bisiklet Hırsızlığı Güvenlik Kamerasında

Bisiklet Hırsızlığı Güvenlik Kamerasında
Adana’da 21 yaşındaki Hüseyin Atar, sahibinin alışveriş merkezi önüne kilitlediği bisikleti çalarken güvenlik kamerası ile görüntülendi.

 

Merkez Yüreğir İlçesi’nin Sinanpaşa Mahallesi’nde bulunan bir alışveriş merkezine gelen Ali Akbıyık, bisikletini park alanına kilitleyip, içeriye girdi. Bir süre sonra parka gelen Hüseyin Atar, Akbıyık’ın kilitleyip bıraktığı bisiklete yöneldi. Bisikletin selesini yerinden söken Akbıyık, kilidi çıkarttı. Hırsızlık anı alışveriş merkezinin güvenlik kameraları ile görüntülendi. Bisiklete binen Atar, hızla uzaklaştı, hırsızlığı fark eden özel güvenlik elemanları da şüphelinin peşinden koşmasına rağmen yakalayamadı. Hırsızın arkasından elindeki copu fırlatan özel güvenlik elemanı, Atar’ı yakalayamayınca, durumu polise bildirdi.
 
Sevk edilen polis ekibi, güvenlik kamerasını incelemeye aldı. Ekiplerin yaptığı çalışmada, bisikleti hırsızlık suçundan çok sayıda kaydı bulunan Hüseyin Atar’ın çaldığı belirlendi. Hüseyin Atar’ın evine baskın düzenleyen ekipler, şüpheliyi yakaladı. Gözaltındaki sorgusunda suçunu itiraf eden Atar, sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı.

Yayın Tarihi : 17.12.2015 : 13:43

Etiketler : Adanada    Bisiklet    Hırsızlığı    Kamerasında    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7523
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN