Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hilton Garden Inn Açıldı

Hilton Garden Inn Açıldı
İzmir’in yeni oteli Hilton Garden Inn düzenlenen törenle hizmete girdi. Otel Sahibi Cahit Karakullukçu, Eşi Deniz Karakullukçu ve Genel Müdür Sevil Görgülü ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa İzmir Vali Yardımcısı Fatih Damatlar, Bayraklı Kaymakamı Adem Arslan, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Turizm İl Müdürü Abdülaziz Ediz’in de aralarında bulunduğu kalabalık bir davetli katıldı.

 

 
Konuklara hitap eden yatırımcı Cahit Karakullukçu, Bayraklı bölgesinde özel sektör eliyle 80’i aşkın büyük projenin başladığını veya başlayacağını söyledi. İzmir’in yatırım için başı çektiğini belirten Karakullukçu, kendileri içinde yatırım yapılacak şehirlerin başında geldiğin ve otel ile başlayan yatırımlarının süreceğini söyledi.
 
Hilton Worldwide İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Michael Colloni ise bu yıl Türkiye’de 60’ncı yaşlarını kutladıklarını, bu süreçte sektöre olan katkılarının muazzam bir seviyeye ulaştklarını ve hizmet veren ile açılması planlanan otel sayısının 70’i bulduğunu söyledi. İlk oteli, 1992’de açtıklarını dile getiren Colloni, İzmir’de Hizmet Kategorisi’ndeki ilk otel olan Hilton Ganden Inn’in yanısıra Hamptoh by Hilton markasını da 2016’da pazarla buluşturacaklarını müjdeledi. İzmir’in geleceğinin çok parlak olduğunu ve geleceğin parçası olmaktan mutluluk duyduklarını ekledi.
 
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ Bayraklı kent merkezinin ilk ciddi yatırımı olan oteli açtıklarını belirterek isdihdam yaratılmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi. Yerel yöneticiler olarak işlerinin yatırım yapmak isteyenlere engel çıkarmak değil yardımcı olmayı tercih ettiklerini belirtti. Bayraklı Kaymakamı Adem Arslan’da İzmir’in parlayan yıldızı Bayraklı’nın gelişiminin mutluluk verici olduğunu kaydetti.
 
Konuşmaların ardından havai fişek gösterileri yapıldı. Genel Müdür Görgülü’nün müzisyen oğlu Ediz, açılışa şarkılarıyla renk kattı.
 

Yayın Tarihi : 17.12.2015 : 12:39

Etiketler : Hilton    Garden    Inn    Açıldı    Bölge   


Yorumlar

8610
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN