Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ayvacık’ta 385 Kaçak Yakalandı

Ayvacık’ta 385 Kaçak Yakalandı
Çanakkale’nin Ayvacık İlçesi’nde, bu sabahtan itibaren jandarma tarafından gerçekleştirilen yol kontrolleri ile çeşitli operasyonlarda, farklı milletlerden toplam 385 kaçak yakalandı.

 

Ayvacık’a bağlı Küçükkuyu Beldesi’nde yol kontrolü yapan jandarma, bir otobüs ve iki minibüs içinde Afgan uyruklu 149 kaçağı yakaladı. Üç aracın sürücüsü de gözaltına alındı. Otobüste yapılan aramada çok sayıda can yeleği ve bot ile kaçmak için gerekli malzemeler bulundu. Otobüs ve minibüsler yediemine telsim edilirken; Afgan uyruklu kaçak göçmenler ise Ayvacık’taki Yabancıları Geri Gönderme Merkezine teslim edildi.
 
236 KAÇAK DAHA
 
Jandarma tarafından Behramkale Köyü, Bademli Köyü, Büyük Husun Köyü altı ve Yeşil Liman mevkilerinde gerçekleştirilen operasyonlarda; Suriye, Afganistan ve Eritre uyruklu toplam 236 kaçak göçmen yakalandı. Bu kaçaklar da Ayvacık İlçesindeki Yabancıları Geri Gönderme Merkezine sevk edildi.
 
Ayvacık İlçesi’nde, bu sabahtan itibaren jandarma tarafından gerçekleştirilen yol kontrolleri ile operasyonlarda yakalanan kaçak göçmenlerin sayısı 385’e çıktı.
 

Yayın Tarihi : 16.12.2015 : 17:24

Etiketler : Ayvacıkta    Kaçak    Yakalandı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4525
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN