Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İZSİAD ve Folkart’tan Önemli Ziyaret

İZSİAD ve Folkart’tan Önemli Ziyaret
İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) Başkanı Hasan Küçükkurt, Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Folkart Yapı Genel Müdürü Metin Sancak ve Folkart Yapı Genel Müdür Yardımcısı Ayetullah Mutlu, Ege Seramik’i ziyaret etti.

 

Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller ve Fabrika Müdürü Süleyman Pekpınarlı eşliğinde fabrikayı gezen işadamları, seramik ürünlerinin imalatı ve tasarım süreçleri hakkında bilgi aldı.
 
Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, “Ege Seramik dev bir firma. Yatırım bantları, teknoloji kullanımı ve üretilen malzemelerin kalitesi konusunda ilk ağızdan detaylı bilgiler aldık” dedi. Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller, “Ne istersek tasarlayabileceğimiz çağdayız. Doğadaki tüm nesneleri seramik üzerine baskı olarak uygulayabiliriz. Sınırlar yavaş yavaş kalkıyor” diye konuştu. Fabrikada kullanılan robot teknolojili insansız forkliftler ise heyetin dikkatinden kaçmadı. İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt, forkliftlerin önüne geçti, çarpmadan durduklarını bizzat test etti. İZSİAD olarak iki kez İş Sağlığı ve Güvenliği Zirvesi düzenlediklerini, bu konuya büyük önem verdiklerini hatırlatan Küçükkurt, üst düzey güvenlik ve teknoloji kullanımı nedeniyle Ege Seramik’i tebrik etti.

Yayın Tarihi : 16.12.2015 : 15:15

Etiketler : İZSİAD    Folkart    Ege Seramik    ziyaret    Mesut Sancak    Hasan Küçükkurt    kanalben    bentv    izmir    genel   


Yorumlar

2317
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN