Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Minyatür Polis Heykeli

Minyatür Polis Heykeli
Eskişehir’de Emniyet Müdürlüğü’ne hafif ticari araç bağışlayan Başak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Füruz Karık’a plaket olarak minyatür polis heykeli verildi.

 

İşadamı Füruz Karık’ın bağışladığı hafif ticari aracın Olay Yeri İnceleme Şubesi bünyesinde hizmete girmesi nedeniyle Eskişehir Emniyet Müdürlüğü bahçesinde tören düzenlendi. Törene Emniyet Müdürü Mustafa Şahin, işadamı Füruz Karık, Huzur Sevenler ve Destekleyenler Derneği Başkanı Necip Fazıl Şahin ile emniyet mensupları katıldı.
 
Emniyet Müdürü Mustafa Şahin, işadamı Füruz Karık’ın bağışladığı aracın Olay Yeri İnceleme Şubesi’ne tahsis edildiğini belirterek şöyle konuştu:
 
"Esas itibarıyla bu araç bir kaç önce bize verildi ancak aracın kasasının içerisinde de araçtan daha pahalı olacak şekilde çok özel donanımlı olay yeri inceleme ekipmanları yerleştirildi. Bu demektir ki bugün basında görüyorsunuz taciz olayları, birçok olaylarda delillendirme çok önemli. Oradaki lekeden, kıldan, tüyden veya izden, veya başka şeylerden delil çıkartıp suçlular üzerinde daha etkili olmamız için böyle bir araca ihtiyacımız vardı. Ümit ediyorum bununla birlikte teşkilatımızın gücü bir derece daha da arttı."
 
BİR ARAÇ DAHA HEDİYE EDECEK
 
İşadamı Füruz Karık da önümüzdeki günlerde bir hafif ticari araç daha alıp bunu Emniyet Müdürlüğü’ne bağışlayacağını söyledi. Yapılan konuşmaların ardından Emniyet Müdürü Mustafa Şahin, işadamı Füruz Karık ile Huzur Sevenler ve Destekleyenler Derneği Başkanı Necip Fazıl Şahin birlikte kurdeleyi kesti.
 
Eskişehir Emniyet Müdürü Mustafa Şahin, Füruz Karık’a plaket olarak resmi kıyafetli, bir eliyle selam veren, bir eliyle de polis armasını tutan minyatür polis heykeli verdi.

Yayın Tarihi : 16.12.2015 : 14:39

Etiketler : Araç    Bağışlayan    İşadamına    Minyatür    Polis    Heykeli    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3713
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN