Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bornovalı Muhtarlara Yeni Hizmet Ofisi

Bornovalı Muhtarlara Yeni Hizmet Ofisi
Bornova Belediyesi, muhtarların daha iyi şartlarda hizmet vermeleri için tasarladığı yeni muhtarlık binalarının ilkini Pınarbaşı’nın Kemalpaşa Mahallesi’nde hizmete açtı.

 

 
Açılış töreni Bornova Kaymakamı Mustafa Gündoğan, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, CHP Bornova İlçe Başkanı Nevzat Kavalar, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti. Açılış kurdelasını Başkan Atila, Kaymakam Gündoğan, CHP İlçe Başkanı Kavalar ve Kemalpaşa Mahallesi Muhtarı Arif Doğru ile kesti.
 
Başkan Olgun Atila, Bornova’daki 45 mahalle muhtarı ile elele verdiklerini, sorunları tespit edip ihtiyaçları belirlediklerini söyledi. Bornova’nın tüm mahallelerine eşit ve adaletli hizmet götürmek için çalıştıklarını ifade eden Başkan Atila, “Biz bunu muhtarlarımızla birlikte yapıyoruz. Onlar, meclis üyelerimizle birlikte en büyük destekçilerimiz. Bütün hemşehrilerim adına hepsine teşekkür ediyorum. Bir ay içerisinde toplam 10 ofisi tamamlayarak muhtarların ve vatandaşların kullanımına sunacağız. Bu ofislerle hizmet kalitesi daha da yükselecek" dedi.
 
Bornova Kaymakamı Mustafa Gündoğan, “Muhtarlar bizlerle vatandaş arasında çok önemli bir köprüdür, aracıdır. Bu nedenle onların çalışma ortamlarının da iyi olması çok önemli. Bornova Belediyesi çok güzel bir iş yapmış" dedi. Kemalpaşa Mahallesi Muhtarı Arif Doğru de Başkan Olgun Atila’ya teşekkür etti.
 

Yayın Tarihi : 16.12.2015 : 13:00

Etiketler : Bornovalı    Muhtarlara    Yeni    Hizmet    Ofisi    Bölge   


Yorumlar

8252
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN