Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ayak Bacak Fabrikası’na İlgi

Ayak Bacak Fabrikası’na İlgi
Karşıyaka Belediye Tiyatrosu, Ayak Bacak Fabrikası oyunu ile yeni sezona başladı. Ziya Gökalp Kültür Merkezi’ni dolduran sanatseverler, oyuncuları ayakta alkışladı.

 

 
Yeni sezona iki güzel çocuk oyunuyla ’merhaba’ diyen Karşıyaka Belediye Tiyatrosu, yetişkinler için hazırladığı Ayak Bacak Fabrikası oyunuyla da beğeni topladı. Ziya Gökalp Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyunu yaklaşık bin kişi izledi. Geri kalmış bir toplumda; din ve duygu sömürülerinin konu alındığı oyun sonunda, oyuncular ayakta alkışlandı.
 
KIRIK AYAKLA SAHNEDE
 
Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nun yaz dönemi kurslarına katılarak bu yıl ilk kez sahne heyecanı yaşayan genç oyuncu Cangül Kaya’nın tiyatro tutkusu da takdir topladı. Oyun öncesi son provada düşerek ayağını kıran Kaya, alçılı halde sahneye çıkarak özveri örneği gösterdi.
 
HER HAFTA ÜCRETSİZ GÖSTERİM
 
Karşıyaka Belediye Tiyatrosu yetişkinlere yönelik “Ayak Bacak Fabrikası" adlı oyunu her hafta Ziya Gökalp Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak sahneliyor. Belediye Tiyatrosu ayrıca çocuklara yönelik Peter Pan adlı oyunu pazar günleri Ziya Gökalp Kültür Merkezi’nde, “Tembel Karınca Çiçi" adlı oyunu ise cumartesi günleri Ahmet Piriştina Kültür Merkezi’nde sahneliyor.

Yayın Tarihi : 16.12.2015 : 11:53

Etiketler : Ayak    Bacak    Fabrikasına    İlgi    Bölge   


Yorumlar

2031
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN