Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Belediye Ambulansları Modernize Edildi

Belediye Ambulansları Modernize Edildi
Bayraklı Belediyesi, bünyesinde bulundurduğu iki hasta nakil ambulansını modernize ettirdi. Ambulanslar uluslararası standartlara ulaşarak gerekli teknik ve tıbbi donanıma kavuştu.

 

Bayraklı Belediyesi’nin vatandaşlara ücretsiz olarak hizmet veren ambulansları, modernize edildi. Araçlardaki eksiklikler giderildi, daha modern ve yeni tıbbi malzemelerle donatıldı. Böylece ambulanslar uluslaraarası standartlara ulaştı. Vatandaşları istediği sağlık kuruluşuna götüren ambulanslar, tedavi sonrası tekrar evlerine bırakıyor. 2010 yılında göreve başlayan ambulanslar, beş yılda 350 bin kilometre yol yaptı.
 
Diş sağlığı, evde enjeksiyon, pansuman, hasta nakli gibi çok sayıda sağlık hizmetinin vatandaşlar tarafından beğeni topladığını belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Vatandaşlarımızın hayatında oluşan sıkıntıları dikkate alarak doğru projeler üretiyor onların yanlarında oluyoruz. Hasta nakil ambulanslarını da bu çerçevede teknik ve tıbbi donanımlarla yeniledik. Sağlık kuruluşlarına gitme imkanı olmayan vatandaşlarımıza bu ihtiyaçlarını ücretsiz karşılıyoruz. Araç filomuzu önümüzdeki yıl daha güçlendireceğiz. Amacımız en iyi hizmeti verebilmek" dedi.
 
Bayraklı sınırları içerisinde ikamet eden ve hastane ya da sağlık merkezi gibi kuruluşlara gitmekte zorluk çeken hastalara hizmet veren hasta nakil ambulansı, 2 sağlık memuru, 1 hemşire ve 3 şoförle hizmet veriyor. Bu hizmetten yararlanmak isteyenler 341 79 62 numaralı telefonu arayarak randevu alabiliyor.

Yayın Tarihi : 16.12.2015 : 11:43

Etiketler : Belediye    Ambulansları    Modernize    Edildi    Bölge   


Yorumlar

8609
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN