Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Rekortmen Ambulanslar Yenilendi

Rekortmen Ambulanslar Yenilendi
Sağlık alanında verdiği ücretsiz hizmetlerle dikkat çeken Bayraklı Belediyesi, bünyesinde bulundurduğu iki hasta nakil ambulansını modernize ettirdi. Böylece ambulanslar uluslar arası standartlara ulaşarak gerekli teknik ve tıbbi donanıma kavuştu.

 

Bayraklı Belediyesi’nin “rekortmen” ambulansları artık daha iyi hizmet verecek. Vatandaşlara ücretsiz olarak hizmet veren ambulanslar, modernize edildi. Araçlardaki eksiklikler giderildi, daha modern ve yeni tıbbi malzemelerle donatıldı. Böylece ambulanslar uluslara arası standartlara ulaştı.  Vatandaşların istediği sağlık kuruluşuna bırakan ambulanslar, tedavi sonrası hasta vatandaşları evlerine bırakıyor. 2010 yılında göreve başlayan ambulanslar geride bıraktıkları beş yılda 350 bin kilometre yol yapmıştı.
 
VATANDAŞ MEMNUN
 
Diş sağlığı, evde enjeksiyon, pansuman, hasta nakli gibi çok sayıda sağlık hizmetinin vatandaşlar tarafından beğeni kazandığını belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Vatandaşlarımızın hayatında oluşan sıkıntıları dikkate alarak doğru projeler üretiyor onların yanlarında oluyoruz. Hasta nakil ambulanslarını da bu çerçevede teknik ve tıbbi donanımlarla yeniledik. Sağlık kuruluşlarına gitme imkanı olmayan vatandaşlarımıza bu ihtiyaçlarını ücretsiz karşılıyoruz. Araç filomuzu önümüzdeki yıl daha güçlendireceğiz. Amacımız en iyi hizmeti verebilmek” dedi.
 
SİZ DE YARARLANABİLİRSİNİZ
 
Bayraklı sınırları içerisinde ikamet eden ve hastane ya da sağlık merkezi gibi kuruluşlara gitmekte zorluk çeken hastalara hizmet veren hasta nakil ambulansı, 2 sağlık memuru, 1 hemşire ve 3 şoförle hizmet veriyor. Bu hizmetten yararlanmak isteyenler 341 79 62 numaralı telefonu arayarak randevu alabiliyor.
 

Yayın Tarihi : 16.12.2015 : 10:03

Etiketler : bayraklı belediyesi    ambulans    hizmet    sağlık    hasan karabağ       


Yorumlar

2678
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN