Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


SOUVENIR 2015 Başlıyor

SOUVENIR 2015 Başlıyor
İzmir Kültürpark’ta düzenlenecek ve 14 gün açık kalacak SOUVENIR Hediyelik Eşya Günleri 17 Aralık’ta açılacak. Binlerce hediyeliğe avantajlı fiyatlarla ulaşılacağını belirten Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer, hediye verirken yaşadıkları zevki hediye ararken de yaşamak isteyen yaklaşık 200 bin İzmirlinin SOUVENIR 2015 Hediyelik Eşya Günleri’ni ziyaret edeceğini söyledi.

 

 
Yediden yetmiş yediye her yaşa ve her bütçeye hitap eden SOUVENIR 2015 Hediyelik Eşya Günleri yaklaşık 200 katılımcısıyla 17 Aralık Perşembe günü İzmir Kültürpark 2 Nolu sergi salonunda açılacak. SOUVENIR 2015 26. Hediyelik Eşya Günleri’nde Yöresel ürünler, ahşap aksesuarlar, antika hediyelik eşyalar, ev tekstili, bijuteri, çiçek, deri, elektronik eşyalar, gıda, gümüş ve altın aksesuarlar, kırtasiye ürünleri, kitap, kozmetik, kristal ürünler, ofis aksesuarları, oyuncak, saat, seramik ürünler ve zücaciye gibi hediyelikler sergilenecek ve satışı yapılacak.
 
Hediyeleşmenin İzmir ve Egelilerin vazgeçilmez bir kültürü olduğuna vurgu yapan Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer, bu anlayışa hitap eden SOUVENIR Hediyelik Eşya Günleri’nin 26 yıldır başarıyla yapıldığını söyledi. Gençer, "Her yıl binlerce ziyaretçimizi hediyelik sertörünün seçkin temsilcileriyle buluşturuyoruz. Hediyeleşmeye önem veren insanlarımız bu organizayona ilgi gösteriyor. Tek çatı altında binlerce ürüne fiyat avantajlarıyla ulaşmak ziyaretçilerimizi mutu ediyor. Hediye verirken yaşadıkları zevki hediyelik ararken de yaşıyorlar. Sektöründeki son trentleri vatandaşlarla buşuturma fırsatı yakalayan katılımcılarımız, kendileri, İzmir ve ülke ekonomisine önemli katkı sağlıyorlar. 26. kez Hediyelik Eşya Günleri’ni düzenlemenin onurunu yaşıyoruz" dedi.
 
BU HEDİYELİKLER SEVGİNİZİ YANSITACAK
 
Hediye veren kişinin sevgisini yansıtacağı, alan kişiyi özel hissettireceği hediyeliklerin yer alacağı organizasyonda, kişiye özel takvim, saat, tablo, yastık, tişört, kolye, kalem, anahtarlık, farklı bölgelerin otantik hediyelikleri, komik, romantik, çarpıcı ve farklı çok sayıda seçenek yer alacak. Çocuklar masal kahramanlarıyla büyükler ise farklı sürpriz etkinliklerle eğlenecek.
 
Kültürpark’daki her yıl düzenlendiği İzmir Uluslararası Fuar Alanı 2 nolu sergi salonunda gerçekleşecek SOUVENIR 2015 26. Hediyelik Eşya Günleri 17-30 Aralık tarihinde 11.00-22.00 saatleri arazında ziyaret edilebilecek.

Yayın Tarihi : 15.12.2015 : 12:33

Etiketler : Başlıyor    Bölge   


Yorumlar

9140
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN