Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ilıca Otel Fuara Damga Vurdu

Ilıca Otel Fuara Damga Vurdu
Travel Turkey İzmir'in yıldızı Ilıca Hotel Spa & Resort oldu. Fuar İzmir'deki geniş standıyla konuklarını ağırlayan otel, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

 

Her yıl büyüyen Travel Turkey İzmir'in önemli aktörlerinden olan  Ilıca Hotel Spa & Resort, fuarda adeta gövde gösterisiyaptı.

Ilıca Hotel Spa & Resort Genel Müdürü ve Çeşme Otelciler Birliği Başkan Vekili Yakup Demir de fuarı değerlendirdi.

Fuarın önemine değinen Demir, şunları söyledi:

"Turizm sektörünün EN önemli buluşmalarına 9 yıldır ev sahipliği yapan Travel Turkey- İzmir, Bu yılda 1000’e yakın katılımcı ve  (tahmini) 30 bini aşkın ziyaretçisiyle Yeni Fuar merkezinde büyümeye devam ediyor. İzmir Turizm Fuarının Yelpazesi o kadar genişledi ki neredeyse 81 il ve 900 ilçenin renklerini bünyesinde barındırmak üzere yola çıktı ve bu hedefini % 50’sini yakaladı. Bu Fuarın İzmir’de bu kadar gelişmesinin tabi ki çok sebepleri var; En önemlisi de Turizm reçetesiyle Ege’nin ve İzmir’in çok uyumlu olmaları ve bir birlerine çok yakışmaları; Bu güzelliklerin duyguyla buluşuyor olmasıda, İzmir’e olan talep ve ilgiyi çoğaltıyor. Yani, İzmir Turizm Fuarı duyguyla büyümeye devam edecek; Turizm deyince akla ilk gelen yer olacak. Önemli olan, bu duyguyu bu ilgiyi destekleyici değerleri çoğaltmak ve hedefleri büyütmek; Hatta, abartmak. "

 

Yayın Tarihi : 15.12.2015 : 12:30


Yorumlar

4407
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN