Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Seyyar Piyangocunun Biletleri Çalındı

Seyyar Piyangocunun Biletleri Çalındı
Erzincan’da seyyar Milli Piyango bileti satan Seydi Aslantaş’ın tezgah üzerine koçan halinde bıraktığı 17 bin lira değerindeki 1300 bileti çalındı.

 

Olay, dün saat 11.00 sıralarında kentin işlek meydanlarından Vakıflar İşhanı önünde meydana geldi. 23 yıldan bu yana seyyar Milli Piyango bileti satan Seydi Aslantaş’ın tezgah üzerine bıraktığı 45 bin lira tutarındaki 3 bin 600 Milli Piyango biletinden 1300’ü çalındı. Polis, çeyrek, yarım ve tam biletlerden oluşan 17 bin lira değerindeki koçanın kim ya da kimler tarafından çalındığı belirlenmeye çalışılıyor.
 
Evli ve 4 çocuk babası 55 yaşındaki Seydi Aslantaş, tezgahın çevresini temizlemek isterken tezgahtaki biletlerin çalındığına dikkati çekti. Biletlerin kimsenin işine yaramayacağını savunan Aslantaş, şunları söyledi:
 
"23 yıldan bu yana aynı yerde bilet satıyorum. Bazen şaka yapıyorlar. Belki de en samimi arkadaşım götürmüş olabilir. Kim götürdüyle bana ulaşsın. Aramızda kalacak. Ona bir zarar gelmesin. Belki şebeke işi de olabilir. Bilerek arka tarafıma kazı kazan kağıtları atmış olabilirler. Benim onları toplayacağımı hesap etmişlerdir. Biletler iptal edileceği için kimsenin işine yaramaz. Ama Milli Piyango biletlerini getirene ben cebimden 2 bin lira vermeye hazırım."

Yayın Tarihi : 15.12.2015 : 11:56

Etiketler : Seyyar    Satıcının    Bin    Liralık    Milli    Piyango    Bileti    Çalındı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7533
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN