Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Antalyaspor'u Eto'o Yönetecek

Antalyaspor'u Eto'o Yönetecek
Antalyaspor Asbaşkanı Hasan Ali Ceylan, "Takımımız maçlara devre arasına kadar Eto’o ve Mehmet Uğurlu yönetiminde hazırlanacak. Devre arasında da yeni teknik direktör belirlenecek" dedi.

 

Asbaşkan Hasan Ali Ceylan, yönetim kurulu toplantısında takımı maçlara teknik sorumlu olarak Mehmet Uğurlu’nun hazırlayacağını, takım kaptanı Samuel Eto’o’nun da kendisine yardım edeceğinin kararlaştırıldığını söyledi. Yönetimin toplantısında ince eleyip sık dokuyarak takıma en faydalı olacak teknik direktörü belirleme konusunda aceleci davranmama kararı aldıklarını vurgulayan Asbaşkan Ceylan, şöyle konuştu:
 
"Yeni teknik direktör olarak kariyerinde başarıya ihtiyacı olan, altyapıya önem verecek, Antalyaspor’u daha ileri yıllara taşıyacak biri olması şartı, kararı alındı. Bu adayı tespit edebilmek için ani karar vermeyeceğiz. Önceliğimiz Türkiye ligini tanıyan adaptasyon sorunu yaşamayan yerli teknik direktör."
 
"FUTBOLCULAR ETO’O VE UĞURLU’YA İNANIYOR"
 
Yönetimin Mehmet Uğurlu ile Eto’o koordinesindeki takımın başarısına inandığını dile getiren Asbaşkan Ceylan, futbolcularının da aldıkları galibiyetle bu görüşü haklı çıkardığına değinirken şunları söyledi:
 
"Yönetimin daha önce Mehmet Uğurlu’ya emanet ettiği altyapı takımları başarı elde etti. Uğurlu’nun Antalyaspor’a olan bağlılığı ortada. Bu süreçte Eto’o da Mehmet Uğurlu ve ekibine elinden gelen desteği sağladı. Yönetim kurulu, hem Mehmet Uğurlu ve kaptan Eto’o’ya inanıyor. Önümüzdeki maçlarda bu tempo ve arzulu futbola devam etmek istiyoruz."

Yayın Tarihi : 15.12.2015 : 11:48

Etiketler : Antalyaspor    Etoo    Devre    Arasına    Kadar    Takımın    Başında    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9976
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN