Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tartan ve Kapışmak Salona Sığmadı

Tartan ve Kapışmak Salona Sığmadı
Davranış Bilimleri Uzmanı ve yazar Aşkım Kapışmak ve gazeteci Aynur Tartan'ın söyleşisinde salon dolunca dinleyiciler sahneye alındı.

 

DEÜ Konferans Salonu'nda gerçekleşen Kalbin Anahtarı Kavram Sohbetleri'nde gazeteci yazar Aynur Tartan ve Davranış bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak Bucalılar tarafından yoğun ilgi gördü. Sohbeti izlemek isteyen Bucalılar salonu tıklım tıklım doldururken, yer bulamayanlar yerlere ve sahneye oturdu. Mutlu, huzurlu ve stresten uzak bir yaşama ulaşmanın ipuçlarını veren Aşkım Kapışmak, küçük dramalar, egzersizler, yazılı ve sözlü farkındalık ödevleri, müzik ve görsellerle Bucalıların kalplerine dokunup, yaşamlarını sorgulama fırsatı verdi. 
 
Gazeteci yazar Aynur Tartan sohbetten çok keyif aldığını söylerken; Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak ise yoğun ilgiden dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Öğrenmeye aç bir kitle olduğunu söyleyen Aşkım Kapışmak, böyle ortamlarda kendini daha iyi hissettiğini ve daha çok konuşmaya, üretmeye başladığını dile getirdi. 
 
Buca Belediyesi meclis üyeleri Canan Aydemir Özkara, Nehir Fırtına, Haydar Karakoyun ve Şenol Yeltekin ikiliye keyifli sohbetleri için teşekkür etti, çiçek ve plaket verdi. 
 

Yayın Tarihi : 15.12.2015 : 11:40


Yorumlar

3435
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN