Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sahilde Güneş, Zirvede Kar Keyfi

Sahilde Güneş, Zirvede Kar Keyfi
Antalya'nın Kemer İlçesi’ne tatile gelen turistlerden bazıları sıcak havada sahilde güneşlenirken, bazıları ise 2365 metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı zirvesinde kar keyfi yaptı.

 

Kemer merkezde aralık ayı ortasına gelinmesine rağmen yazdan kalma günler yaşanıyor. Yüksek kesimlerde ise kış kendini hissettirmeye başladı. Hava sıcaklığının 20 derece hissedildiği kent merkezinde sabah erken saatlerde plaja gelen turistler şezlongda güneşlenip kitap okurken, bazıları ise 2365 metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı’nın zirvesinde 20 santimi bulan kar arasında eğlendi. Zirveye çıkan turistlerden bazıları şezlonglara uzanarak güneşin keyfini çıkardı. Turistler manzara eşliğinde hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
3 yıldır Antalya’da yaşadığını söyleyen İranlı Mehdi Kamyap, "Sabah plaja denize gittik. Şimdi yukarıya çıktık, eğlence ve kar için. Her şey güzel, güneş var zaten burada ve kar var" dedi. Kendisini İran’dan ziyarete gelen arkadaşı Kamyar Rad da "Sabah denize gittik ve orada kış yoktu. Hava çok güzeldi. Şimdi ise Tahtalı’ya geldik. Burada da hava güzel ama kar var" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 14.12.2015 : 16:59

Etiketler : Sahilde    Güneş    Kar    Keyfi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7789
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN