Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çin’in İzmir Başkonsolosluğu’na Nezaket Ziyareti

Çin’in İzmir Başkonsolosluğu’na Nezaket Ziyareti
Konsolosluk Erkanı Üyeleri Yönetim Kurulu Başkanı ve Ürdün İzmir Fahri Konsolosu Ömer Kaplan ve yönetim kurulu üyeleri, Çin Halk Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu’nu ziyaret etti.

 

 
Konsolosluk Erkanı Üyeleri Yönetim Kurulu Başkanı ve Ürdün İzmir Fahri Konsolosu Ömer Kaplan, Konsolosluk Erkanı Üyeleri Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Malta İzmir Fahri Konsolosu Ahmet Çalık, Konsolosluk Erkanı Yönetim Kurulu Üyesi ve Belarus İzmir Fahri Murat Reha Yorgancıoğlu, Konsolosluk Erkanı Yönetim Kurulu Üyesi ve Kolombiya İzmir Fahri Konsolosu Eliya Alharal, Çin Halk Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu’na bir nezaket ziyaretinde bulundu. Çin Halk Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosu Gaochao Su ve Konsolos Yunfeng Bai’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda Türkiye ile Çin arasındaki ilişkiler konuşuldu. 2015 yılında Türkiye-Çin ilişkilerinde büyük bir gelişme yaşandığına işaret eden Çin Başkonsolosu Gaochao Su, ayrıca geçen kasım ayında düzenlenen G-20 zirvesinin de önemini vurguladı.
 
İzmir kentinin Çin ile Türkiye arasında bir köprü rolü oynadığının altını çizen Konsolosluk Erkanı Üyeleri Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kaplan iki ülke arasındaki her türlü bağlantıyı güçlendirmek adına ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.
 
Ziyaret, 2016 yılının tüm dünyaya barış getirmesi temennileri ile son buldu.

Yayın Tarihi : 14.12.2015 : 13:00

Etiketler : Çinin    İzmir    Başkonsolosluğuna    Nezaket    Ziyareti    Bölge   


Yorumlar

5904
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN