Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Aşkları Engel Tanımadı

Aşkları Engel Tanımadı
Bodrum’da yaşayan bedensel engelli 41 yaşındaki Vedat Ergüven ile nişanlısı 32 yaşındaki Sibel Kahraman’ın mutlu birlikteliği, aşkın engel tanımadığını gösterdi. Başta ilişkiye karşı çıkan ailelerin de ikna olmasıyla nişanlanan çift, yarın Bodrum’da dünya evine girecek.

 

 
Önceleri Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu’na (UNICEF) ait kartpostalları satarak geçimi sağlayan, iki yıl önce büfe açan, doğuştan fiziksel engelli Vedat Ergüven ile 9 yıldır birlikte olduğu ve 3 yıl önce nişanlandığı Sibel Kahraman’ın aşkı engel tanımadı. Ailelilerinin karşı çıkmasına rağmen aşklarından vazgeçmeyen çift, yarın Diamond Of Bodrum Otel’de dünya evine girecek. Bodrum Belediye Başkanı CHP’li Mehmet Kocadon, nikahı kıyacak.
 
HEP YANINDA OLDU
 
Nişanlısıyla mutluluğunu DHA muhabiriyle de paylaşan Vedan Ergüven, "Yıllarca sokaklarda kartpostal sattım, o yıllarda hep Sibel yanımdaydı. Nasıl yaşadığımı ne zorluklar çektiğimi gördü. Beni hep destekledi. Sonra arkadaşlığımız aşka dönüştü. Başta ailelerimiz olmak üzere birçok kişi ’Olmaz, siz evlenemezsiniz’ dedi. Ancak Sibel’in bana olan yakınlığı, dürüstlüğü, benim ona olan sevgim ve saygımın yıllar geçse de tükenmediğini, aksine arttığını görünce evlenme kararı aldık. Çok mutluyuz" dedi.
 
AŞK AİLELERİ DE İKNA ETTİ
 
Nişanlısıyla birlikte büfe işletmeciliği yapan Sibel Kahraman da "Vedat’ı tanıdığım günden beri engelli olması hiçbir zaman benim için bir sorun olmadı. Önemli olan onun kalbinde ve beyninde engel olmaması. Onca sağlam insanlar var toplumda ruh hastası gibi ortalarda dolaşıyor. Vedat bana her konuda sahip çıkıyor. Bugüne kadar da çıktı. Ondan vazgeçemeyeceğimi anlayınca birlikte evlenip yaşama kararı aldık. Beni Vedat’tan sadece ölüm ayırabilir. Bunu anlayan ailelerimiz de karşı çıkmaktan vazgeçti" dedi.

Yayın Tarihi : 14.12.2015 : 12:59

Etiketler : Aşkları    Engel    Tanımadı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4601
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN