Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bornovalı Muhtarlar Kuşadası'nda Buluştu

Bornovalı Muhtarlar Kuşadası'nda Buluştu
Bornovalı muhtarlar Bornova Belediyesi’nin Kuşadası’nda düzenlediği organizasyonda bir araya geldi. Başkan Olgun Atila ile başkan yardımcıları ve ilgili birim müdürlerinin de katıldığı toplantılarda muhtarlar, Bornova Belediyesi’nin yaptığı çalışma ve hizmetler ile devam eden projeler hakkında bilgi alıp, öneri ve görüşlerini aktardı.

 

Bornovalı muhtarlar Bornova Belediyesi’nin Kuşadası’nda düzenlediği organizasyonda bir araya geldi. İki gün boyunca düzenlenen toplantılarda, Bornova Belediyesi’nin yaptığı çalışma ve hizmetler ile devam eden projeler hakkında bilgi alan muhtarlar, Başkan Olgun Atila, başkan yardımcıları ve ilgili birim müdürleriyle birebir görüşme şansı buldu. 
 
Eğitim de aldılar
 
Muhtarlar geniş katılımlı toplantıda Belediye hizmetleri ve mahalleleriyle ilgili öneri, görüş ve taleplerini de aktardı. Aktif Felsefe Grubu’nun muhtarlar ve eşlerine yönelik olarak verdiği eğitimler de dikkatle takip edildi.
 
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, iletişimin gerekliliğine dikkat çekerek; “Önemli olan birbirimizi anlayabilmek, empati kurabilmek. Bu birlikteliğimizin daim olmasını diliyorum. Bornovalılar her şeyin en güzeline layık. Onlara hizmet benim,  sizlerin, bürokrat arkadaşlarım ve meclis üyelerimiz için en büyük onur. Bizler ortak akılla hareket edip bütün gücümüzle çalışarak kentimizi daha iyi yerlere getireceğiz.” dedi. Muhtarlar da, Belediye ile her zaman iyi ilişkiler içerisinde olduklarını ifade ederek Başkan Atila’ya teşekkür etti.
 

Yayın Tarihi : 14.12.2015 : 12:02

Etiketler : bornova    muhtarlar    belediye    kamp    eğitim    kuşadası       


Yorumlar

5976
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN