Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP Güzelbahçe’de Seçimlerini Tamamladı

CHP Güzelbahçe’de Seçimlerini Tamamladı
CHP Güzelbahçe İlçe örgütü, ilçe yönetiminden sonra kadın ve gençlik kolları yöneticilerini de seçti. İlçe Başkanı Kazım Çam, “Yeni yönetimlerle ilk hedefimiz Güzelbahçe’yi İzmir’de 1 numara yapmak" dedi.

 

 
CHP’yi hafta sonunda yapılacak il kongresi heyecanı sararken, Güzelbahçe ilçe örgütü güven tazeleyen ilçe başkanı Kazım Çam ve yenilenen ilçe yönetiminden sonra kadın ve gençlik kollarının da seçimlerini tamamladı. CHP İlçe Gençlik Kolları eski başkanı Vural Gezer, 30 yaşını doldurduğu için gençlik kolları başkanlığına aday olmadı ve ilçe yönetim kuruluna girdi. Gezer’in yerine ilçe gençlik kolları başkanlığına Gökhan Uzuner seçildi. Hafta sonu gerçekleştirilen kadın kolları kongresinde de nöbet değişimi oldu ve eski başkan Belgin İpekoğlu, görevi Menekşe Işın’a bıraktı. CHP İlçe Başkanı Kazım Çam, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, eski ilçe başkanı ve milletvekili adayı Ednan Arslan, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partili de kongrelere katıldı.
 
CHP İlçe Başkanı Kazım Çam, “İlçe örgütümüz, gençlik ve kadın kollarımız geçen iki yıl içerisinde biri yerel ikisi genel olmak üzere üç seçim yaşadı. Örgüt olarak her üç seçimde de oylarımızı artırdık. Gece demeden, gündüz demeden çalışan örgütümüze çok teşekkür ediyorum. Daha önce görev yapan kadın ve gençlik kolları başkanlarıma ve yöneticilere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Hedefimiz önümüzdeki yıllarda yapılacak ilk seçimnde Güzelbahçe’yi İzmir’de 1 numara yapmak" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 14.12.2015 : 10:47

Etiketler : Chp    Güzelbahçede    Seçimlerini    Tamamladı    Bölge   


Yorumlar

1274
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN