Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP’de Yarın Büyük Gün

CHP’de Yarın Büyük Gün
CHP İzmir’de 20 Aralık’ta gerçekleşecek il kongresi öncesinde hareketli süreç devam ediyor. Yarın Karabağlar’ın ev sahipliğinde ilçe başkanları bir araya gelme kararı aldı. Toplantıyı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun organize ettiği iddia ediliyor.

 

HABER MERKEZİ

CHP’de 20 Aralık’ta gerçekleştirilecek il kongresi öncesinde yaşanan hareketli süreç devam ediyor. Partide, birçok isim il başkanı seçilebilmek için çalışmalarını sürdürürken ilçe başkanları da bir araya gelerek bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirme kararı aldı.

Yarın saat 13.00’da Karabağlar Belediyesi’ne ait Uğur Mumcu tesislerinde buluşacak olan başkanlara, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ve İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız ev sahipliği yapacak. Başkanlar görüş ve düşüncelerini birbirleriyle paylaşacak. Bu toplantının yapılmasını Eski Milletvekili Alaattin Yüksel’e destek vereceği konuşulan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun istediği iddia ediliyor.

Kocaoğlu’nun yola çıkarken Kavalar'a verdiği desteği geri çekmesinin ardından eski Milletvekili Alaattin Yüksel’in ismi ön plana çıkmıştı. Kavalar formülüne karşı Yüksel hamlesini geliştiren Kocaoğlu süreci izlemeye devam ediyor. Kocaoğlu'nun gönlündeki aday olarak lanse edilen Yüksel'in, "Ağabey" formülüyle il başkanlığına taşınma ihtimali hiç de azımsanmayacak kadar kuvvetli gözüküyor. Yüksel'in bu süreçte parti içinde birleştirici bir rol oynayacağı belirtilirken, seçime ise tek liste olarak gidebileceği iddia ediliyor. Partililerin yakından tanıdığı Alaattin Yüksel'in adaylığının yarınki toplantının ardından netlik kazanacağı belirtiliyor.

 

Yayın Tarihi : 13.12.2015 : 17:25

Etiketler : haber    haberler    aziz kocaoğlu    chp    ilçe başkanları    toplantı    CHP’de Yarın Büyük Gün    kanalben    ben tv       


Yorumlar

9121
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN