Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karabağlar’da Sorunlar Çözülecek

Karabağlar’da Sorunlar Çözülecek
Karabağlar Belediyesi’nin, ilçedeki muhtarlarla daha güçlü iletişim kurmak ve sorunları en aza indirmek amacıyla geçen yıl başlattığı bölgesel muhtarlar toplantıları tamamladı.

 

Karabağlar Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve mahalle sorunlarının ele alındığı “bölgesel muhtar toplantıları" sona erdi. Karabağlar ilçe sınırları içerisinde bulunan 56 mahalle muhtarının 6 bölgesel toplantıda sorunlarını aktardığı mahalle toplantılarının sonuncusu Eskiizmir nikah salonunda düzenlendi. Toplantıya Cennetçeşme, Yurtoğlu, Limontepe, Ali Fuat Erden, Devrim, Özgür, Umut, Uzundere, Yüzbaşı Şerafettin, Salih Omurtak, Bahriye Üçok, Gazi ve Yaşar Kemal mahalle muhtarları katıldı. Muhtarla görüşen Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, başkan yardımcıları ve birim müdürleri sorunları tek tek not alarak çözümü için çalışma başlatacaklarını söyledi. Başkan Selvitopu, Karabağlar ilçesine bağlı kırsal mahalleler Tırazlı ve Kavacık’a ise önümüzdeki günlerde giderek sorunları yerinde tespit edecek.
 
TOPLANTILAR 2016 YILINDA DA DEVAM EDECEK
 
Göreve geldikleri dönemden bu yana ilçede bulunan muhtarlarla ikinci kez bölgesel toplantılar düzenlediklerini belirten Başkan Selvitopu, bu sayede mahallelerdeki sorunlarının neler olduğunun belirlendiğini ifade eti. Selivitopu, üç ay sonra yapılacak muhtar toplantıları ile neleri yapıp, neleri yapmadıklarını tespit ederek eksikleri göreceklerini belirtti. Başkan Selvitopu ayrıca 2016 yılında, muhtar ofislerindeki ihtiyaçların tespit edilerek kısa sürede tamamlaması için talimat verdi.

Yayın Tarihi : 13.12.2015 : 13:20


Yorumlar

8425
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN