Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Provocateur Club İzmir Açıldı

Provocateur Club İzmir Açıldı
İzmir gece hayatının yeni renklerinden biri olmaya hazırlanan Provocateur Club İzmir, Alsancak’ta güzel bir geceyle açıldı.

 

Dijle Halıcı’nın sahibi olduğu, işletmeciler Serkan Sagöz ve Fırat Yalçın’ın yer aldığı Provocateur Club İzmir’in açılışı, ünlü isimleri de bir araya getirdi. 41 kişilik ekibi ile hizmet veren kulübünün açılışı güzel bir geceye sahne oldu. 300 kişilik kulüpte DJ Timur Renkus’un performansıyla eğlenen misafirler, açılış şovu ile renkli anlar yaşadı. Gizemli şovlar ve dansçıların performansı da geceye renk kattı.
 
Provocateur Club İzmir’in sahibi Dijle Halıcı, eğlence sektöründe iddialı olduklarını belirterek, "İzmir’de artık çilek tadından geceler yaşanacak. İzmir eğlence dünyasında yeni bir ses olacağız. Provocateur Club İzmir, eğlencenin yeni adresi olacak. Farklı zamanlarda yapacağımız farklı etkinliklerle, İzmir’de eğlence kültürüne farklı bir bakış açısı getiriyoruz. İlk günden İzmirlilerin yoğun ilgisi bizi mutlu etti. Açılış günümüzde bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 13.12.2015 : 12:48

Etiketler : Provocateur Club İzmir    Alsancak   


Yorumlar

2023
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN