Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çağla Şikel Çocuklarıyla Palandöken’de

Çağla Şikel Çocuklarıyla Palandöken’de
Manken ve sunucu Çağla Şikel çocuklarıyla birlikte hafta sonunu tatilini Palandöken’de geçirdi. Ebru Şallı’nın eski eşi iş adamı Harun Tan da küçük oğlu Pars ile Palandöken’de kayak yaptı.

 

 
Kış turizminin önemli merkezlerinden Palandöken yerli ve yabancı turistlerin yanı sıra ünlüleri de ağırlamaya başladı. Hafta sonu tatilini fırsat bilen manken ve sunucu Çağla Şikel oğulları Kuzey ve Uzay ile birlikte toz karı, uzun pistleri, güneşi, gece kayak yapma olanağı, suni kar yapma sistemi ile kış turizmine ivme kazandıran Erzurum’a geldi. Kayak yapmanın keyfini çıkaran Şikel ve Tan, çocuklarıyla bol bol zaman geçirdi. Sway Otel’de kalan Şikel, yeni kayak öğrenmeye başlayan 3.5 yaşındaki oğlu Uzay’ı izlerken mutluluğu gözlerinden okundu. 6 yaşındaki oğlu Kuzey’in kayağı iyi bildiğini belirten Şikel, şunları söyledi:
 
"Çocuklarım kayak yapmayı çok seviyor. Kuzey kaymayı iyi biliyor ama, Uzay daha yeni öğreniyor. Kışın gelmesini dört gözle bekliyorlar. Hep ’Kar yağsın da gidelim’ diyorlar. Ben çok sevmiyorum ama onlar için geliyoruz. Oteller, pistler ve Palandöken çok güzel."
 
HARUN TAN DA OĞLUYLA KAYDI
 
Manken Ebru Şallı’nın eski eşi iş adamı Harun Tan da küçük oğlu 5 yaşındaki Pars ile Palandöken’e geldi. Oğlunun kayağa yeni başladığını belirten Harun Tan, sezonu Erzurum’da açtıklarını söyledi. Oğlu Pars’ı kucağına alarak birlikte pistlerden kayan Harun Tan, usta kayakçılığı ile alkış aldı. Pistlerin çok güzel olduğunu aktaran Tan, "Sezonu açtık. Hava, kar, pistler çok güzel. Güneşli havada kaymak çok keyifli. Küçük oğlumla geldik, kayak dersi alıyor" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 13.12.2015 : 09:46

Etiketler : Çağla Şikel    Palandöken   


Yorumlar

1683
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN