Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Müşteri Değil Parti Arkadaşı

Müşteri Değil Parti Arkadaşı
Funda Arcas, ev sahipliğinde “RUE 1387" Alsancak mağazasında gerçekleşen partiye katılan konuklar keyifli zaman geçirdi.

 

Funda Arcas’ın ev sahipliğinde, “RUE 1387" mağazasının etkileyici yeni yıl dekoru ve hediyelik objeleri ile yaratılan keyifli ortamda gerçekleşen partiye yoğun katılım oldu. Noel Baba’nın kızağı ve birbirinden farklı objelerle süslenmiş yılbaşı ağaçları özellikle konukların ilgisini çekti. İzmir’in yanı sıra İstanbul’dan gelen konuklarında katıldığı partide yeni yılın neşesi ve heyecanı canlı müzik eşliğinde geç saatlere kadar yaşandı.
 
İngiltere, Fransa, İspanya ve Amerika’dan sınırlı sayıda getirilmiş özel yılbaşı süsleri ve aksesuarlar sevdiklerine farklı hediyeler sunmak isteyenler için özel seçenekler sunuyor.
 
FD Interior Design sahibi Funda Arcas “Alaçatı ve Alsancak’taki mağazalarımızda sunum ve ürünlerimizle farklı bir konsept oluşturmaya çalışıyoruz. Bir mağazadan ziyade dostlarımızı evimizde misafir eder gibi hizmet veriyoruz. Bu nedenle de bu seneki Christmas party’miz için mekan olarak Alsancak mağazamızı tercih ettik" dedi.

Yayın Tarihi : 13.12.2015 : 09:47

Etiketler : Müşteri    Değil    Parti    Arkadaşı    Bölge   


Yorumlar

3266
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN