Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kamalak'dan Açıklamalar

Kamalak'dan Açıklamalar
Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Türkiye ve İslam dünyasının zor bir süreçten geçtiğini belirterek batılı ülkelerin Türkiye’yi bölme mücadelesi verdiğini söyledi.

 

Partisi tarafından Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası’nda (OTSO) düzenlenen ’Gelişen Dünya ve Türkiye’ konulu konferansında konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Şuan bakıyoruz İslam coğrafyasına kan gövdeyi götürüyor. Müslümanların elindeki silahlar kafirlerin. Yüksek fiyatlarla alınmış silahlar. Kim kimi öldürüyor, Müslüman Müslüman’ı öldürüyor. Ölende katil, öldürende. Bu gidişe dur diyecek olan yegane ekip milli görüş ekibidir. İşimiz zor değil yeter ki biz görevimizi yapalım kardeşlik görevimizi yapalım. Eğer bu görevimizi yapmazsak bölünmüş olan İslam coğrafyası, başta Türkiye’miz olmak üzere bir daha bölünecektir. Sivas’tan Mersin’e kadar hat çekilerek doğusu koparılıyor Türkiye’den" dedi.
 
OSMANLI’YI PARÇALAYANLAR BİRAZ DAHA BÖLME MÜCADELESİNİ VERİYOR
 
Türkiye’nin doğusunda olup bitenlerin, sebepsiz ve plansız olmadığını kaydeden Kamalak, sözlerini şöyle devam etti: "Osmanlı’yı bölenler, İslam coğrafyasını paramparça edenler şimdi o parçacıkları da biraz daha bölme mücadelesini veriyor. Adamlar Osmanlı’yı bölerken gizli gizli planlar yapıyorlardı, şimdi gizlemiyorlar da artık, çünkü Osmanlı yok karşılarında. Kendilerine aşık olan yöneticilerin oluşturduğu ülkeler var. Adamlar haritasını çizmiş. Bana diyebilir mi ki bugün Türkiye Cumhuriyeti’nin yöneticileri ’bu harita hayaldir, böyle bir harita yoktur, uydurmadır’ diyebilirler mi? Türkiye’yi bölme mücadelesi veriyor batılılar. Allah korusun eğer milli görüşçüler meseleye el koymayacak olursa operasyonun sonuna yaklaşılmış durumdadır. Şunda Akdeniz’de 13 ülkenin 60’ın üzerinde savaş gemisi vardır. Bunların ne işi var burada."

Yayın Tarihi : 12.12.2015 : 19:44

Etiketler : Sp    Genel    Başkanı    Kamalak    Batılı    Ülkeler    Türkiyeyi    Bölme    Mücadelesi    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2997
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN