Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kongre Yarışında Bomba Gelişme

Kongre Yarışında Bomba Gelişme
İzmir'de Cumhuriyet Halk Partililer arasındaki il kongresi rekabetinde kulislere bomba gibi bir gelişme düştü.

 

Haber Merkezi

CHP İzmir'de il başkanlığı yarışı tüm hızıyla devam ediyor. Utku Gümrükçü, Umut Tekin, Dr. Ülkümen Rodoplu gibi isimlerin nabız yokladığı, İl Başkanı Bedri Serter'in adaylığını açıkladığı yarışta CHP Bornova İlçe Başkanı Nevzat Kavalar için düşünülen "Ağabey" modelinin farklı bir isim üzerinden gerçekleştirilebileceği konuşuluyor.

CHP İzmir'de bir dönem il başkanlığı görevini de yapan 24. Dönem İzmir Milletvekili Alaattin Yüksel'in yeniden il başkanlığına dönebileceği konuşuluyor. 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun da gönlündeki aday olarak lanse edilen Yüksel'in, "Ağabey" formülüyle il başkanlığına taşınma ihtimali hiç de azımsanmayacak kadar kuvvetli gözüküyor.

Yüksel'in bu süreçte parti içinde birleştirici bir rol oynayacağı belirtilirken, seçime ise tek liste olarak gidebileceği iddia edildi. 

Partililerin yakından tanıdığı Alaattin Yüksel'in adaylığının önümüzdeki hafta netlik kazanacağı da gelen bilgiler arasında.

Yayın Tarihi : 12.12.2015 : 17:23

Etiketler : chp    izmir    alaattin yüksel    siyaset    bedri serter    il başkanlığı    utku gümrükçü    umut tekin    ülkümen rodoplu    aziz kocaoğlu       


Yorumlar

1820
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN