Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tokat Açıklaması

Tokat Açıklaması
Kerem Alışık'ın uzun süredir birikte olduğu sevgilisi Songül Öden'e tokat attığı, ikilinin bu sebeple ayrıldığı iddia edildi.

 

Bir gazetede çıkan haberin ardından Kerem Alışık, yazılı basın açıklaması yaptı.
 
İşte Alışık'ın o açıklaması:
 
"İnsanın hiçbir günahı, hiçbir suçu olmadan kendini savunmak için açıklama yapmak durumunda kalması ne kadar acı ve üzücü... Bu kadar insaftan yoksunca zinhar gerçeği yansıtmayan asla doğruluk payı bulunmayan bir haberi yayınlamak böyle bir iftira bir karalama ile bizi yüz yüze bırakmak hangi mesleki sorumluluğun, hangi vicdanın ürünüdür… Songül ve ben hiç ayrılmadık ve aramızda en ufak bir problemimiz yoktur... Şiddetli bir aşk yaşamanın dışında şiddet sözcüğü ve şiddet eylemi bizim ilişkimizin içine hiç girmemiştir, giremez... Bize son derece uzaktır… Yapılan haber asla ve kata doğru değildir... Böyle mesnetsiz, gerçek dışı, onur kırıcı ve esef verici haberi yapanları kınıyor, Allah’a havale ediyorum."
 
 
Kerem Alışık'ın ardından sevgilisi Songül Öden de konuyla ilgili bir açıklama yaptı:
 
"Kadına şiddet, hassasiyetle üzerinde çalıştığım ve durdurulması için yardımcı olmaya  çabaladığım bir konu… Uzun süredir sosyal çalışmalar da yaptığım bu konu  üzerinden, özel hayatıma ve ilişkime dair  yalan, asılsız ve gerçek dışı içerik taşıyan “Şiddetli Ayrılık” başlıklı haberi yayınlayan gazete ve hiçbir dayanak göstermeden, soruşturmadan haberi hazırlayan muhabiri kınıyorum. Asılsız bu haberle ilgili yasal işlemlere başlayacağımı bildirir ve gerek sosyal medyanın gerek yazılı basının bu habere itibar etmemesini rica ederim."
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 12.12.2015 : 15:55

Etiketler : Kerem Alışık    ünlü    songül öden    sevgili    dayak    tokat    açıklama    kadına şiddet       


Yorumlar

5166
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN