Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Atila’dan Kavalar’a Kutlama

Atila’dan Kavalar’a Kutlama
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, geçen hafta sonu yapılan kongrede CHP Bornova İlçe Başkanlığı görevine seçilen Nevzat Kavalar ve yönetim kurulunu ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

 

Nevzat Kavalar yeni yönetim kurulu üyeleriyle ilk toplantısını yaptı. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da belediye meclis üyeleriyle birlikte toplantı öncesinde CHP Bornova İlçe Başkanı Nevzat Kavalar ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek tebrik etti. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Görevi devralan arkadaşlarımızın başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Belediyelerimiz ve örgütümüzle çok güçlü durumdayız. Amacımız doğup büyüdüğümüz kente en iyi hizmeti beraber verebilmek. Bütün projelerimizi ortak akılla hayata geçirmek ve sizlerin de aracılığıyla tanıtmak istiyoruz" dedi.
 
CHP Bornova İlçe Başkanı Nevzat Kavalar da, Başkan Atila’nın ilk toplantıları öncesinde kendilerini ziyaret etmesinden büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek, “CHP İlçe örgütü belediye ve CHP’li meclis üyeleri birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edecektir. Birbirimize sevgiyle saygıyla yaklaşmaya devam edeceğiz. Bornova ve Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerin tanıtımını biz yapacağız. Tek amacımız CHP’nin başarısıdır" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 12.12.2015 : 12:22

Etiketler : Başkan    Atiladan    Kavalara    Kutlama    Bölge   


Yorumlar

6856
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN