Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


En Çok Görülen 5 Cinsel Sorun!

En Çok Görülen 5 Cinsel Sorun!
Bir çok çift cinsel ilişki sırasında sorunlar yaşıyor.

 

İşte en sık görülen cinsel sorunlar;
 
 
Erken Boşalma 
Erkekler tarafından sıklıkla büyük bir sorun haline getirilen bir sağlık sorunudur. Çözümü mümkündür. Çözülmediği takdirde çiftler arasında cinsel ilişki bazında sorunlar ve sıkıntılar yaratacaktır.
 
 
Vajinismus 
Kadınların yaşadıkları, vajinal kaynaklı sorunlardan bir tanesidir. Bu sorun cinsel ilişki sırasında kadının acı duymasına ve ilişkiden zevk almak yerine acı almasına sebep olmaktadır. Bu tarz sorunlarda bir cinsel sağlık uzmanından destek almanız gerekecektir.
 
 
Orgazm sorunları 
Orgazm sorunları yaşayan çiftler ise kesinlikle iyi bir tedaviden ve teşhis sürecinden geçmelidirler. Çünkü ne sebeple cinsel isteksizlik duyulduğu ve nasıl bir çözüm yolu geliştirileceği çiftlerin cinsel hayatları için önemli bir konudur.
 
 
İktidarsızlık sorunu 
İktidarsızlık sorunu ise son yıllarda çokça yaşanan bir erkek kaynaklı sorundur. Sebepleri ne olursa olsun cinsel ilişkide çiftleri büyük bir sorun olarak karşılayacaktır.
 
 
Cinsellikten tiksinme ve bağımlılık duyma 
İki zıt bir durumdur. Birinde kişi hiç cinsel ilişki istemezken diğerinde durmadan bir cinsellik arzusu duyar. Bu da her iki noktada büyük bir sorundur. 
 
Kaynak: Mahmure.com

Yayın Tarihi : 12.12.2015 : 11:13

Etiketler : cinsel sorunlar    erken boşalma    iktidarsızlık    vajinismus    orgazm sorunları    cinsellikten tiksinme    bağımlılık    kadın    erkek    vajinal sorunlar       


Yorumlar

2446
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN