Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Deliormanlı'nın Çekimleri Başladı

Deliormanlı'nın Çekimleri Başladı
Deliormanlı filmi için kameralar çalışmaya başladı.

 

Çakallarla Dans serisindeki performansı ile sevilen yerli yönetmenler arasına girmeyi başaran Murat Şeker imzalı Deliormanlı filminin çekimleri nihayet başladı! Çekimlerin başladığını duyuran isim de yönetmenin kendisi oldu.
 
 
Yapımcılığını Sugarworkz ve TAFF’ın yaptığı filmin baş kahramanı Sarp Levendoğlu'nun canlandıracağı şampiyon boksör “Deliormanlı” Savaş Türkyılmaz olacak. Deliormanlı için boksla 7 ayda 15 kilo veren Sarp Levendoğlu'nun filmdeki rakibi ise 2004 yılında Mike Tyson’ı 4. roundda nakavt ederek İngiliz spor severlerin kahramanı olan ve bir anda tüm dünyanın gözünü üstüne çeviren boksör Danny Williams olacak. Filmde Tommy Dixon isimli bir boksörü canlandıracak olan Danny Williams, şu sıralar İngiltere de film için çalışmalara başladı. Filmin baş kadın karakteri olan Hülya isimli haber spikerini ise Levendoğlu'nun eşi Birce Akalay canlandıracak.
 
 
Nisan ayından bu yana günde iki boks atrenmanı yapan Levendoğlu'nun yerli Rocky'ye dönüşeceği spor-dram yapımının 1 Nisan 2016 yılında vizyona girmesi planlanıyor. 

Yayın Tarihi : 12.12.2015 : 09:18


Yorumlar

6396




GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER




YAZARLAR



BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN