Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Altay’dan Ankara Çıkarması

Altay’dan Ankara Çıkarması
Altay Başkanı Cihangir Marmara ve yöneticiler Cüneyt Oğuz ve Giuliano Gloghini, Ankara’da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’la bir araya geldi.

 

Çıkarma yaptıkları Ankara’da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nü ziyaret eden Altay heyeti, Alsancak Stadı’nın yapımının hızlandırılması ve Buca İlçe Stadı’na reklam alınması konularında görüşmelerde bulundu.
 
Ziyaretin verimli geçtiğini söyleyen Başkan Marmara, "Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu bize çok olumlu yaklaştı. Buca İlçe Stadı’na Bilyoner ve İddaa’dan reklamlar alabiliriz" dedi.
 
"BAKAN BİNALİ YILDIRIM BİZİ KENDİSİ DAVET ETTİ"
 
Daha sonra Bakan Binali Yıldırım’la Alsancak Stadı’yla ilgili bir görüşme gerçekleştirdiklerini kaydeden Başkan Marmara, şunları söyledi:
 
"Binali Bey Ankara’da olduğumuzu Milletvekili Atilla Kaya’dan öğrenince bizi davet etti. Bakanımız son derece yakın ilgi gösterdi. Altay’ın 102 yıllık bir marka olduğunu ifade ederek sorunlara çözüm konusunda gerekli desteği, geçmişte olduğu gibi şimdi de vereceğini belirtti. Biz de kendisine yıkılan Alsancak Stadı’nın bir an önce inşa edilmesi gerektiğini anlattık. Binali Yıldırım stat meselesinin kısa sürede halledileceği cevabını verdi. Bakan Yıldırım’a Altay forması ile atkı hediye ettik."
 
 

Yayın Tarihi : 11.12.2015 : 15:58

Etiketler : Altaydan    Ankara    Çıkarması    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6827
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN