Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tatil Kararı Veremeyenler Bu Fuara

Tatil Kararı Veremeyenler Bu Fuara
Turizm sektöründe yeni iş birlikleri ve ülke tanıtımına katkıda bulunmak için yola çıkan Travel Turkey İzmir Fuarı ve Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi devam ediyor.

 

 
13 Aralık 2015 Pazar günü sona erecek Travel Turkey İzmir Fuarı - 9. Turizm Fuar ve Kongresi, 55 destinasyon ile 31 ülkenin turizmcisini Fuar İzmir’de buluşturdu. Geçtiğimiz yılın ilk günü 4.371 kişi Travel Turkey İzmir fuarını ziyaret ederken, bu yıl Fuar İzmir’e gelen ilk günün ziyaretçi sayısı 7 bin 829 oldu. THY’nin ulaşım sponsorluğunda özel konuk statüsüyle 43 ülkeden gelen 100’ü aşkın konuk, B2B Hosted Buyer kapsamında fuar katılımcısı yetkilileriyle yüzyüze görüşme fırsatı buldu ve yeni iş bağlantılarının temelleri atıldı. Uluslararası satın almacılar haftasonu Agora, Efes ve Meryem Ana turu kapsamında İzmir ve çevresindeki tarihi bölgeleri ziyaret etme olanağını da bulacak.
 
Yılbaşı tatiline ilişkin seçenekler fuara taşınırken; acenteler tarafından yurt içi ve yurt dışı seyahat programları tanıtımları ziyaretçilerden büyük ilgi görüyor. Fuar, katılımcı firmaların sunduğu cazip kampanyalardan yararlanmak isteyen tatilciler için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Yaz ve kış turizmi başta olmak üzere, spa ve termal turizmi, yurtdışı tur paketleri, kültür turları seçenekleri sunuluyor.
 
Travel Turkey İzmir’de ülkemizin çeşitli bölgelerinden gelen illerin tanıtım stantları ise dikkat çekiyor. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinin kendilerine has lezzetleri sunulurken, katılımcıların yörelerini tanıtan etkinlikleri de göz dolduruyor.
 
Fuara farklı bir boyut getiren Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi D holü oditoryumunda düzenleniyor. Fuar İzmir’in B Holü’nde turizm firmaları, C Holü’nde destinasyon tanıtımları ve açık alanda Yöresel Ürünler yer alıyor. Giriş ücreti 5 TL olarak belirlenen fuar, 10.00 - 18.30 saatleri arasında ziyaret edilebilir.
 

Yayın Tarihi : 11.12.2015 : 13:52

Etiketler : Tatil    Kararı    Bu    Fuara    Bölge   


Yorumlar

5103
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN