Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sürpriz Boşanma Kararı

Sürpriz Boşanma Kararı
Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde 5 yıl önce restoran işletmecisi Tahsin Berk (51) ile sürpriz evlilik yaparak sanat dünyasını şaşkına çeviren pop-rock müzik şarkıcısı Zeynep Casalini (45) boşanma kararı aldı.

 

Biri ilk eşinden iki çocuk annesi olan ünlü şarkıcı Casalini, bu kararın ardından Bodrum’daki birlikte yaşadıkları evden ayrılarak 4 yaşındaki kızı Dafne ile ilçe merkezinde bulunan iki katlı bir başka eve taşındı. Çiftin, yakın çevresinden şiddetli geçimsizlik ve Casalini’nin sık çıkan turneleri nedeniyle yaşadıkları tartışmalarla boşanmanın eşiğine geldikleri öğrenildi. Casalini’nin, boşanma kararı almalarına rağmen kızı Dafne’yi babasından ayırmamak için eşiyle sık sık görüşmeyi sürdürdükleri de öğrenildi.
 
20 Eylül 2010 tarihindeki evliliklerinin ardından yaptığı açıklamada, "Kızım Ceren’i doğurduktan sonra en mutlu günümü yaşıyorum. Çok mutluyum, tüm sevdiklerim yanımda. Allah nazardan saklasın. Böyle bir aşkı yaşadığım için çok şanslıyım. Dünyada ender rastlanacak bir aşkı yaşadığım için çok mutluyum. Umarım herkes böyle bir aşkı yaşar" diyen Casalini’nin sosyal paylaşım sitesinde eşi Tahsin Berk ve çocuğu ile birlikte olan tüm fotoğrafları kaldırması dikkati çekti.
 
Casallini DHA muhabirine arkadaşları aracılığıyla yaptığı açıklamada, "Şimdilik konuşacak bir şey yok, Bu konuda konuşmak istemiyorum. Yeri geldiğinde gerekli açıklamalar yapılır" dedi.

Yayın Tarihi : 11.12.2015 : 14:00

Etiketler : Zeynep    Casalini    Tahsin    Berkten    Sürpriz    Boşanma    Kararı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3957
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN