Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP Karşıyaka’da Uğur Yıldırım Dönemi

CHP Karşıyaka’da Uğur Yıldırım Dönemi
CHP Karşıyaka İlçe Kongresi’ni kazanan yeni İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, düzenlenen devir-teslim töreni ile görevine başladı. Yıldırım, "Birlik ve beraberlik içinde partimizi iktidara taşıyacağız. Bunun ateşini de Karşıyaka’da yakacağız" dedi.

 

CHP Karşıyaka İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen devir teslim törenine Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, görevi devreden Mustafa Özuslu, eski Belediye Başkanı Cevat Durak, CHP eski İl Başkanı Ali Engin, Karşıyaka İlçe eski başkanlarından Adnan Alabay, Ertam Özen, Abdullah Engin, Müjdat Ünsalan ile Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. Görevi; eski İlçe Başkanı Mustafa Özuslu’dan devralan Uğur Yıldırım "Karşıyaka, ülkemiz açısından olduğu kadar Cumhuriyet Halk Partisi açısından da oldukça önemli ve stratejik bir ilçe. Son iki senede yapılan tüm seçimlerde partinin en yüksek oyunu Karşıyakamızda almak tesadüf değildir. Bu birikimin üzerine daha fazlasını katmak, halkın her kademesiyle omuz omuza, kol kola, bu kez genelde iktidara ulaşmak için yola çıktık. Nöbet değişimlerini hep yaşayacağız ancak önemli olan birlik ve beraberlik içinde, halkın iktidarını yaratabilme mücadelesidir. Belediye Başkanımız ile uyumlu şekilde çalışarak, kapı kapı dolaşıp halkı kucaklayarak özlem duyduğumuz sosyal demokrasiyi ülkemize kazandıracağız. Bana ve yönetim kuruluma destek veren örgütüme minnettarım" dedi.
 
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, İlçe Başkanı Uğur Yıldırım’ı tebrik ederek çiçek verdi. Görevi devralan CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri ilk iş olarak Anayasa Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk koyup, saygı duruşunda bulundu. Yıldırım, her zaman Atatürk ilke ve devrimlerine sadık kalacaklarını belirtti.

Yayın Tarihi : 11.12.2015 : 12:17

Etiketler : Chp    Karşıyakada    Uğur    Yıldırım    Dönemi    Bölge   


Yorumlar

9475
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN