Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Altay'ın Sorunlarına 'Yıldırım' Çözüm

Altay'ın Sorunlarına 'Yıldırım' Çözüm
Altay Başkanı Cihangir Marmara, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Cüneyt Oğuz ve Giuliano Gloghini ile beraber Ankara'da temaslarda bulundu.

 

Başkentte AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya ile buluşan Altay heyeti, Kaya ile birlikte ilk olarak Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muarrem Kasapoğlu'na gitti. Spor Toto Teşkilat Başkanı Kasapoğlu ile bir süre görüşen heyet, daha sonra Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım tarafından kabul edildi. Bakanlık makamında gerçekleşen kabulde, heyete eşlik eden AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya da yer aldı. 
 
Yıldırım İzmir için bir şans 
 
Bakan Yıldırım'a Altay'ın sorunlarını anlatan ve çözüm için destek talebinde bulunan Altay Başkanı Cihangir Marmara, görüşmeden mutlu ayrıldı. Başkan Marmara, Alsancak Stadyumu'nda inşaatın bir an önce başlaması ve Altay'ın halen kullandığı Buca Stadyumu'nda zemin iyileştirme, çevre düzenlemesi çalışmaları yapılması konularında destek istedi. Buca Stadyumu'nda yapmak istedikleri reklam-sponsorluk anlaşmaları için de yardımcı olması talebinde bulundu. Bakan Yıldırım'ın sorunlarını dikkatle dinlediğini ve anında müdahalelerde bulunarak çözüm üretmeye başladığını belirten Marmara, "Sayın Bakanımız kulübümüzün sorunlarına anında müdahalelerde bulundu, çözümleri ortaya koydu. Sayın Bakanımızın sadece Altay değil, tüm İzmir spor kulüpleri için bir şans olduğunu belirtmek isterim. Türkiye'de binlerce projeye imza atan, sorunlara karşı çözüm üretmedeki başarısı her zaman takdir edilen Sayın Bakanımızın meselelerimize karşı duyarsız kalmayacağını zaten biliyorduk. Bize büyük misafirperverlik ve yakınlık gösterdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Yine Ankara'daki temaslarımızda hep yanımızda olan, geçmişten bugüne bizden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen AK Parti İzmir Milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya'ya da teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi. Altay heyeti ziyarette Bakan Yıldırım'a ve AK Parti İzmir Milletvekili Kaya'a kulübün 100. yıl formasını ve taraftar atkısını hediye etti. 
 

Yayın Tarihi : 11.12.2015 : 11:50

Etiketler : haber    haberler    binali yıldırım    altay    Cihangir Marmara    Altay\'ın Sorunlarına Yıldırım Çözüm    ben tv    kanalben       


Yorumlar

2156
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN