Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Folkart’ta Alışveriş Şenliği

Folkart’ta Alışveriş Şenliği
Folkart ve Diva Dergisi işbirliği ile düzenlenen “Folkart New Year Bazaar" alış veriş şenliği başladı. Yılbaşı alışverişi için alternatif olan şenlik Folkart Towers’ta 13 Aralık’a kadar sürecek.

 

 
Yeni yıl alışverişine yönelik olarak düzenlenen “Folkart New Year Bazaar", Folkart Çarşı’da kurulan standlarda başladı. 10-13 Aralık tarihleri arasında açık olacak Folkart New Year Bazaar mücevherden giyime, süslemeden hediyelik eşya ve aksesuara kadar yılbaşı alışverişinin önemli duraklarından biri haline gelecek.
 
Sevilen tasarımcılar ve yaratıcı markaların İzmirliler ile buluşacağı Folkart New Year Bazaar, alış verişin yanı sıra çeşitli etkinliklere de sahne olacak. Şenlikte mini konserler, çocuklara özel aktiviteler, söyleşi ve workshoplar düzenlenecek.
 
Folkart New Year Bazaar’da, Agu Dizayn, Tooche, Mi Sette, Canseli Özhelvacı, Pastense by Güniz Taşdemir, Cellini, Marble & Co, Filiz Aslı Tasarım, Emel Demirbilek, Nilgün Özbek, Özlem Keskin, Sevinç Ürkmez, Şebnem Örki, Yourbag, Baggio Rossini, Degrape, Bilge Çiftliği, Karşıyaka Motors/Vespa, Selezza Showroom, pr Ep Bags by Ezgi Durmaz, Ege Artı, İncir Evi, Koruncuk Vakfı, KİT-VAK, Karınca Bitki, Kaytus Design yeraldı.
 
 

Yayın Tarihi : 11.12.2015 : 11:15

Etiketler : Folkartta    Alış    Şenliği    Bölge   


Yorumlar

8654
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN