Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Herkesin Yüreğini Ağzına Getirdi

Herkesin Yüreğini Ağzına Getirdi
Şişli’de, kontrolden çıkıp kaza yapan bir kamyonu kurtarma çalışmaları sırasında ortaya ilginç ve tehlikeli görüntüler çıktı. Kamyon kepçe ile çekilerek kurtarılmaya çalışılırken, aracın direksiyonuna geçen şoför hiçbir önlem alınmadan manevra yapmaya başlayınca, çevredeki vatandaşlar olayı şaşkınlıkla izledi.

 

Kaza, Mahmut Şevket Paşa Mahallesi, Piyalepaşa bağlantı yolu üzerinde meydana geldi. Hız yaptığı belirtilen 34 VSE 95 plakalı kamyonun sürücüsü, havanın da yağışlı olması nedeniyle kayganlaşan yolda direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kaldırıma çıkıp aydınlatma direğine çarpan kamyon, park halindeki bir otomobile vurarak durabildi. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan kamyon şoförü yakınlarından yardım istedi. Kaldırım üzerinde askıda kalan kamyon için kepçe getirildi. Kamyonun kepçeyle çekilmeye çalışılması sırasında aracın direksiyonuna geçen şoför hiçbir önlem alınmadan manevra yapmaya çalıştı. Bu tehlikeli durumu gören vatandaşlar kurtarma çalışmalarını şaşkınlıkla izledi.
 
"BU SADECE TÜRKİYE’DE OLUR"
 
Kurtarma çalışmalarını izleyen bir vatandaş, “Hiçbir önlem alınmamış. Kepçe ile şoför içerisinde bir kurtarma operasyonu... Bu sadece Türkiye’de olur, rezillikten başka bir şey değil. Çok büyük bir tehlike. Yakıt akabilir, ateş çıkabilir, patlama olabilir. Bir elektrik direği devrilmiş. Polis yok, ambulans yok, itfaiye yok, sadece kepçe ile yapılan bir kurtarma operasyonu... İkaz etmemize rağmen, aracın içinde şoför olduğu halde böyle bir kurtarma tam anlamıyla rezillik" dedi.
 
Kaza yapan kamyon uzun çabalar sonucu kurtarılarak çekiciyle götürüldü.

Yayın Tarihi : 10.12.2015 : 17:41

Etiketler : Şişlide    Kamyon    Kazası    Ucuz    Atlatıldı    Kurtarma    Çalışmaları    Herkesin    Yüreğini    Ağzına    Getirdi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5059
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN