Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


"En Çok Çalışan İl Başkanı Olacağım"

CHP Kayseri İl Başkanlığı’na aday olan işadamı Feyzullah Keskin, "Partimizi hak ettiği noktaya taşımak için en çok çalışan il başkanı olarak kendimden söz ettirmek istiyorum” diyen Keskin, aynı zamanda 7 Haziran seçimlerinde CHP’den Milletvekili adayı da olmuştu.

 

CHP il binası önünde düzenlenen basın toplantısına partililer yoğun ilgi gösterdi. CHP İl Başkanı Mustafa Ayan, önlerindeki 4 yılın çok önemli olduğunu bu dönemde toparlanmaları gerektiğini anlatırken başkan adayı Feyzullah Keskin, seçilmeleri halinde bütün partililerle birlikte hareket edeceğini ve ülkede işçi, emekçi, çiftçi, öğrenci başta olmak üzere halkın her kesimin mücadelesini vereceğini ve emeğin de en kutsal değer olduğunu dile getireceklerini anlattı. Keskin, şunları söyledi:
 
"Bu doğrultuda ahbap çavuş ilişkilerinin değil, emeğin mücadelesini vereceğim. Gece gündüz çalışacağım. Mesele il başkanı değil memleket meselesidir ve bu doğrultuda gece- gündüz demeden çalışacağım. Mücadelemizi ve partimizi Kayseri’de hak ettiği noktaya taşımak için il başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. Eski il başkanlarımın hoşgörüsüne de sığınarak, kendimden en çok çalışan il başkanı olarak söz ettirmek istiyorum. Beni destekleyen, destekleyecek olan herkese de teşekkür ediyor, herkesin desteğini bekliyorum."

Yayın Tarihi : 10.12.2015 : 15:08

Etiketler : Chp    Kayseri    İl    Başkan    Adayı    Keskin    En    Çok    Çalışan    Başkanı    Olacağım    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6994
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN