Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Portekiz Büyükelçi, Erciyes’e Hayran Kaldı

Portekiz Büyükelçi, Erciyes’e Hayran Kaldı
Portekiz’in Ankara Büyükelçisi Jorge Cabral, Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımları ile dünyanın sayılı kış turizm merkezlerinden biri haline gelen Erciyes’i gezdi. Büyükelçi Cabral, "Erciyes Projesi’ne hayran kaldım" dedi.

 

Büyükelçi Jorge Cabral ve beraberindekileri, Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Murat Cahid Cıngı karşıladı. Portekiz heyetine Erciyes Kış Turizm Merkezi ile ilgili bilgi veren Cıngı, şöyle konuştu:
 
"Kayseri Büyükşehir Belediyemiz, Erciyes Master Planı ile çok büyük bir kayak merkezi projesini hayata geçirdi. Avrupa Birliği’nin önemli ülkelerinden birisinin büyükelçisini Erciyes’te görmekten mutluluk duyuyoruz. Sayın Büyükelçinin iyi bir kayakçı olduğunu duyduk, inşallah kayak yapmaya da gelir."
 
Kayseri’de olmaktan memnun olduğunu ifade eden Büyükelçi Cabral ise, "Erciyes Projesi’ne hayran kaldım. Erciyes, Kapadokya’ya gelen Portekizli turistler için bir fırsat. Kapadokya ve Erciyes’in birlikte pazarlanmasıyla hem Kapadokya’ya gelebilirler hem de Erciyes’te kayak yapabilirler. Erciyes’e hayran kaldım" dedi.

Yayın Tarihi : 10.12.2015 : 14:55

Etiketler : Portekiz    Büyükelçi    Erciyese    Hayran    Kaldı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2572
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN