Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kızına Bile Fuhuş Yaptırmış

Kızına Bile Fuhuş Yaptırmış
Adana'da zor durumda olan kadınları kandırarak fuhuş batağına sürüklediği belirlenen 2’si kadın 5 kişi gözaltına alınırken 4 kadın da kurtarıldı. Gözaltına alanın kadınların ikisinin anne- kız olduğu, annenin kızına da fuhuş yaptırdığı belirlendi.

 

Ahlak Büro Amirliği ekipleri, 45 yaşındaki Ayten S. ile nikahsız eşi 53 yaşındaki Enver Ç.’nın kadınlara fuhuş yaptırdığı bilgisi üzerine çalışma başlattı. Yaklaşık 2 ay süren çalışmanın ardından operasyon için düğmeye basan Ahlak Bürosu ekipleri, eş zamanlı olarak 5 ayrı adrese baskın yaptı. Operasyonda, Ayten S. ile birlikte kızı 24 yaşındaki Aslıhan E., Enver Ç., 36 yaşındaki Mehmet Ş. ve 44 yaşındaki Fehmi S. gözaltına alındı. Fuhuş şebekesinin tuzağına düşen 4 kadın da ekiplerce kurtarıldı.
 
İLAÇ PARASI İÇİN FUHUŞ YAPMIŞ
 
Emniyet Müdürlüğü’nde ifade veren kadınlarından 34 yaşındaki H.P., hasta olan çocuğu için ilaç alacak parası olmamasına üzüldüğünü ve bu nedenle fuhuş batağına düştüğünü söyledi. H.P., "Eşim sara hastası olduğu için çalışamıyor. Komşu ve akrabaların yardımları ile hayatımızı sürdürüyoruz. Çocuğum hastalandı, eczaneye ilaç almaya gittim, cebimde 30 TL vardı, ilaçlar 31 lira tuttu. Eczaneden ilacı alamadan ayrılmak zorunda kaldım. Bu duruma içerledim. Tanıdığım bir arkadaşım bana fuhuş yapmayı teklif etti. Ben de kabul ettim" dedi.
 
Ayten S.’nın kızı Aslıhan E. de ifadesinde annesinin kendisinin de fuhuş yapması için erkek ayarladığını ayrıca diğer kadınlara da fuhuş yapmaları için yardımcı olduğunu söylediği öğrenildi.
 
Ahlak Bürosu’ndaki ifadelerinde birbirlerini suçlayan şüpheliler, fuhuşa teşvik etmek, yer temin etmek suçlamasıyla adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden Ayten S., Enver Ç., Aslıhan E. ve Mehmet Ş. tutuklandı, Fehmi S. ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Yayın Tarihi : 10.12.2015 : 13:24

Etiketler : Kızına    Da    Fuhuş    Yaptırmış    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2527
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN