Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Doğum Gününü Engellilerle Kutladı

Doğum Gününü Engellilerle Kutladı
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün kızı Yurdagül Akgün Akyollu, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da doğum gününü engellilerle kutladı.

 

Büyükçekmece Belediyesi Gökkuşağı Engelli İzci Kulübü’nün engelli üyeleriyle birlikte bu özel gününü kutlayan, 4 yaşında erkek çocuk sahibi  Akyollu, " Sevgiyle engeller aşılır, diyorlar ya gerçekten öyle. Allah kimseye vicdan engeli vermesin. Bu bir engel değil, hepimiz aynıyız hiçbir farkımız yok yeter ki vicdanımız, gözümüz görsün bazı şeyleri. Hayatı kolaylaştırmak çok kolay ,o da sevgiyle oluyor. Belirli gün ve haftaları takip ederek bir takım etkinlikleri kendimizce yapabiliriz. Burada annelere de destek olmak amaçlı beraber olmaktan memnuniyet duyuyorum. Çünkü annelere manevi ve duygusal yönden destek olmak lazım. En değerli varlık evlattır. Evladınızın sağlık sorunu varsa bundan daha zor bir durum yok bu hayatta.”
 
Büyükçekmece Belediyesi Gökkuşağı Engelli İzci Kulübü lideri Bedriye Yılmaz da  "Bu kutlama, engelli çocuklarımızı çok mutlu etti. Örnek davranış. Kendisine sonsuz teşekkür ederim" dedi. Gökkuşağı Engelli İzci Kulübü üyelerinin almış olduğu doğum günü hediyesi Yurdagül Akgün Akyollu’ya verildi.

Yayın Tarihi : 10.12.2015 : 12:15

Etiketler : Doğum    Gününü    Engellilerle    Kutladı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3242
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN