Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kıvılcım'dan Açıklama Geldi

Kıvılcım'dan Açıklama Geldi
Kaan Tangöze ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Kıvılcım Ural sessizliğini bozdu.

 

'Linç edildim' diyen Ural, Facebook sayfasında bir açıklama yayınladı.
 
Merhabalar ;
Sosyal medyada ve görsel basında hakkımda çıkan iddialar ile ilgili altını çiziyorum bu ilk ve son resmi açıklamamdır. Müzisyen kimliğim ile değil, bireysel haklarımı korumak için, önce kendime olan saygım sonra ailem adına bu açıklamayı yapmaya karar verdim. Bugüne kadar gelişen olayları nezaket ve iyilik ile çözmeye çalıştım. Hakkımda çıkan haberleri yanıtsız bıraktım. Tanımadığım kişiler tarafından linç hedefi oldum ve buna rağmen sessizliğimi korumak için elimden geleni yaptım. Bu süreçte, bana ulaşmaya çalışan bir çok gazeteciye altını çizerek açıklama yapmak istemediğimi söyledim. Kimi gazeteciler tarafından iyi niyetim suistimal edildi ve röportaj yapmadığım halde benden izinsiz röportaj yapmışım gibi lanse edildim. Gelinen şu noktada, kamuoyunda bana yapıştırılmaya çalışılan bu kötü profil ve tutumlar insanların içini bilmeden yorumlar yapmaları...
 
İçeriğini bilmeden alalade konuşmaları ve benim sükunetimden faydalanmaları büyük talihsizlik. Bu tutumda olup hakaret boyutuna gelen kendini bilmez kimselerle hukuk yoluna gidiyoruz. 25 yaşında kendime öz saygısı olan, asla kimsenin kalbini kırmak rencide etmek istemeyen ve doğru bildiğinden şaşmayan ben ,bizzat yalnızca müzisyen kimliğim ve şarkılarımla anılmak isterim.
 
Gelişen şu süreçte müzik kayıtlarımı durdurdum, şarkılarım herhangi bir önyargı ile dinlenilmeyi haketmiyor. Kaldı ki 6 ay sonra da insanlar bundan bahsedebilirler ama konunun bu kısmı ile ilgilenmeye devam etmeyeceğimi bildirmek isterim. Kadınları seviyorum ve hiç bir kadının üzülmesini istemem. Evlilik kurumuna saygım var tabi ortada gerçek bir evlilik varsa.
 
 
Bugüne kadar herhangi bir magazin haberine karışmayıp medyatik bi insan olmadığımı ve kendi çapımda bir hayat sürdürdüğümü kimseye eyvallahım olmadığını bilenler bilir.
 
Şu süreçte kimsenin canının yanmasını istemiyorum. Esas konuya gelince bu konu ile ilgili konuşmayacağım, zira özel hayatımla ilgili kimseye bir açıklama yapma zorunluluğum yok.
 
Saygılar 
Kıvılcım Ural
 

Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 10.12.2015 : 10:56

Etiketler : kıvılcım ural    ünlü    şarkıcı    kaan tangöze    evli    seçkin piriler    boşanma    aldattı    dudak dudağa   


Yorumlar

8030
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN