Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tarantino'dan Kill Bill 3 Açıklaması

Tarantino'dan Kill Bill 3 Açıklaması
Quentin Tarantino Kill Bill serisinin devam halkası ile ilgili konuştu.

 

Günümüzün en dikkat çekici yönetmenlerinden biri olan Quentin Tarantino imzalı Kill Bill 3. halkasıyla geliyor!
 
Uma Thurman'ın ölümcül Kara Mamba lakaplı bir katili canlandırdığı aksiyon serisi Kill Bill'in 3. halkasıyla ilgili yönetmeninden açıklamalar geldi. Aklında serinin 3. filmine dair düşünceler olduğunu belirten yönetmen, "Kesinlikle bir ihtimal var. Özellikle de Uma ve benim birlikte yeniden çalışmaktan keyif alacak olmamız en önemli sebep" diye konuştu. Tarantino, 3. filmle 2. film arasında büyük bir zamansal atlama olacağını da belirtti. Kara Mamba karakterini çok zor bir süreçten geçirdiğini belirten yönetmen, "Ona kızı ile birlikte biraz zaman tanımak istedim. Hayattan biraz keyif almasını istiyorum" dedi. Serinin kendisi için çok farklı bir yeri olduğunu söyleyen Tarantino, "Kill Bill benim en vizyoner yapımım. Bu filmde olmayan bir dünyayı yaratmak konusunda Ucuz Roman'dan çok daha ileri gittim" diye açıkladı. 
 
Tarantino daha önceki açıklamalarında 3. filmin Beatrix Kiddo (Thurman) tarafından öldürülen, Vivica A Fox tarafından canlandırılan katil Vernita Green'in kızı Nikki'nin intikam arayışına odaklanabileceğini söylemişti. 

Yayın Tarihi : 10.12.2015 : 09:04

Etiketler : Quentin Tarantino    ünlü    oyuncu    Uma Thurman    Kara Mamba    Beatrix Kiddo    Kill Bill    Vivica A Fox    Vernita Green    intikam    yönetmen    Kill Bill 3   


Yorumlar

9201
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN