Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kadir Çöpdemir Ve Pascal Nouma’ya İlgi

Kadir Çöpdemir Ve Pascal Nouma’ya İlgi
Mersin’in Tarsus İlçesi’ne gelen televizyon yapımcısı Kadir Çöpdemir ile Beşiktaşlı eski futbolcu Pascal Nouma, hayranlarından büyük ilgi gördü.

 

Tarsu Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen ’En baba sohbet’ etkinliğine ikilinin gelmesiyle birlikte Pascal Nouma hayranları hep bir ağızdan ’Pascal bizi diskoya götür’ tezahüratı yaptı. Beşiktaşlı taraftarların kendisine yaptığı tezahürata eşlik eden Nouma, kalabalık içinde gördüğü Beşiktaş forması giyen 2 genç kızı koşarak öptü. Çöpdemir’e dönerek ’Burada yavru Kartal var’ esprisi yaptı. Çöpdemir de ’Pascal yavru kartallara çok meraklıdır’ diye karşılık verdi.
 
Etkinlikte, Fenerbahçeli Kadir Çöpdemir’e Beşiktaşlı Pascal’la kavga edip etmediği soruldu. Çöpdemir,  "Maç zamanlarda yan yana gelmiyoruz. Kavga da çıkmıyor. Kavga etmemek lazım, sonuçta bu spor" diye yanıtladı.
 
’Survivor’a yeniden katılmak ister misiniz’ sorusuna Pascal Nouma, "Acun’a çok teşekkür ederim. Güzel program ama benim için çok kötüydü. Vallahi çok zordu benim için bitti, sondu, gitmem" yanıtını verdi.
 
İkili etkinliğin sonunda 2 engellinin bulunduğu alana gidip onlar ile ilgilendikten sonra imza dağıtıp hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi. Pascal Nouma Galatasaray formasını imzalatmak isteyen hayranının bu ricasını da kırmayarak formayı imzaladı.

Yayın Tarihi : 09.12.2015 : 16:33

Etiketler : Tarsusta    Kadir    Çöpdemir    Pascal    Noumaya    İlgi    Magazin-Genel    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8162
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN