Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Taksim’de Şüpheli Bavul Kontrollü Patlatıldı

Taksim’de Şüpheli Bavul Kontrollü Patlatıldı
Taksim Meydanı’nda MOBESE direğinin dibine bırakılan şüpheli bavul polisi alarma geçirdi. Uzman ekip tarafından fünye yerleştirilerek patlatılan bavuldan kıyafet çıktı.

 

Taksim Meydanı Abdulhak Hamit Caddesi girişindeki MOBESE direğinin dibinde saat 14.00 sıralarında şüpheli bir bavul olduğunu fark eden polisler olay yerine güvenlik şeridi çekerek, çevredekileri bavulun olduğu yerden uzaklaştırdı. Şüpheli bavul için olay yerine bomba imha uzmanı çağrıldı.
 
Bazı vatandaşlar ise bu anı cep telefonları ile kaydederken bazıları da fotoğraf çektirdi. Taksim Yayalaştırma Projesi kapsamında meydanda çalışan işçiler çalışmalarına ara vermeden devam etti. Kısa sürede olay yerine gelen uzman polisler,ı özel kıyafetini giyerek şüpheli çantaya fünye yerleştirdi. Fünye yerleştirilen bavul büyük bir gürültü ile patlatıldı. Yapılan kontrollerde bavulda bomba olmadığı anlaşıldı. Bavulun içinden eski kıyafetler çıktı. Bavuldaki kıyafetler temizlik işçileri tarafından çöpe atıldı. Kısa süreliğine yaya trafiğine kapanan Abdülhak Hamit Caddesi yeniden trafiğe açıldı.

Yayın Tarihi : 09.12.2015 : 15:45

Etiketler : Taksimde    Şüpheli    Bavul    Kontrollü    Patlatıldı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7598
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN