Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Emekli Çift Toprağa Verildi

Emekli Çift Toprağa Verildi
Mersin’de, para vermedikleri için hemşire kızları tarafından öldürülen işçi emeklisi 57 yaşındaki Fethi Korkmaz ile eşi 54 yaşındaki Ayla Korkmaz’ın cenazeleri toprağa verildi.

 

Merkez Toroslar ilçesi Arpaçsakarlar Mahallesi’nde tek katlı evde oturan Ayla- Fethi Korkmaz Çifti, önceki gün evlerinde ölü bulundu. Emekli çiftin, bankaya borçlu olduğu için kendilerinden para isteyen kızları, Muğla’nın Milas Devlet Hastanesi’nde görevli  hemşire evli 2 çocuk annesi 30 yaşındaki Seher Dadak tarafından öldürüldüğü belirlendi. Gözaltına alınan Dadak, sorgusunda suçunu itiraf ederek bankalara olan borcunu ödemek için para istediği anne ve babasıyla tartıştığını, babasını başına sert bir cisimle vurarak, annesini de eşarpla boğarak öldürdüğünü, evde bulunan ziynet eşyalarını aldıktan sonra Milas’a döndüğünü anlattı. Seher Dadak, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 
Fethi ve Ayla Korkmaz çiftinin cenazeleri ise Adana Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsinin ardından yakınlarına teslim edildi. İlk olarak öldürüldükleri eve getirilen 3 çocuk sahibi çiftin cenazeleri, daha sonra Musalı Mahallesi Mezarlığı’na götürüldü. Fethi ve Ayla Korkmaz, burada kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.
 

Yayın Tarihi : 09.12.2015 : 15:17

Etiketler : Hemşire    Kızları    Tarafından    Öldürülen    Emekli    Çift    Toprağa    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1976
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN