Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Fatma Girik Yakınlarıyla Sahilde Dinlendi

Fatma Girik Yakınlarıyla Sahilde Dinlendi
Bodrum’da birlikte yaşadığı 56 yıllık hayat arkadaşı ünlü yönetmen Memduh Ün’ü yitiren Fatma Girik, yakınlarıyla birlikte sahilde bir kafede oturup, güzel havanın tadını çıkardı.

 

Bodrum’da birlikte yaşadığı 56 yıllık hayat arkadaşı ünlü yönetmen Memduh Ün’ü yitiren Fatma Girik, yakınları Deniz Kalkavan, Filiz Kalkavan ve annesi Münevver Ukav ile birlikte Kumbahçe Mahallesi’ndeki Barlar Sokağı’nda ve sahilde yürüyüş yaptı. Ardından Belediye Mafel Kafeteryada oturdu.
 
"HEP GÜLEYİM MUTLU OLAYIM İSTERDİ"
 
Başsağlığı dileyen hayranlarına teşekkür eden Girik’in uzun bir zaman sonra yüzünün güldüğü görüldü. Girik, "Böyle bir acıyı üzüntüyü unutmak elbette mümkün değil. Onun anılarını yaşatarak, onunla birlikte yaşadığım, nefes aldığım anları yeniden yaşayarak, hatırlayarak ayakta duruyorum. Tam 56 yıl birlikte yaşadığım aynı havayı soluduğum insanın anıları beni ayakta tutuyor. İyi ki onu tanımışım, iyi ki hayatımda olmuş. Başka ne denilebilir ki. Hayatımın tüm güzelliklerini ona borçluyum. Günlerce gözüme uyku girmedi. Ama hayat devam ediyor. O da benim uzun süre acı çekmemi istemezdi. Hep güleyim mutlu olayım isterdi. Sık sık ziyaretine giderek Ona bunları anlatıyorum" dedi.
 
 

Yayın Tarihi : 09.12.2015 : 13:08

Etiketler : Fatma    Girik    Yakınlarıyla    Sahilde    Dinlendi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7098
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN