Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sporculara Giyim Ve Kırtasiye Yardımı

Sporculara Giyim Ve Kırtasiye Yardımı
Van Valiliği ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 300 başarılı sporcuya kırtasiye malzemesi, bot ve kışlık giyecek dağıtıldı. Van Valisi İbrahim Taşyapan dağıtım sonrası boks eldiveni giyerek, taktik ve kuralları hakkında sproculardan bilgi aldı.

 

Atletizm, boks, karate, tekvando, judo ve masa tenisi dallarındaki yaklaşık 300 başarılı sporcuya, Van Valiliği ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından temin edilen kırtasiye malzemesi ve kışlık giyecek dağıtıldı. Dağtımlar Vali Taşyapan, Vali Yardımcısı Atif Çiçek, Gevaş Kaymakamı Nedim Akmeşe ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç tarafından yapıldı. Vali Taşyapan gençlerin daha iyi, daha konforlu ortamlarda spor yapılabilmesi için çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
 
Dağıtım sonrası Ferdi Sporlar Merkezi’nde incelemelerde bulunan Vali Taşyapan, bir süre antrenman yapan sporcuları izledi. Boks antrenmanı yapan sporcularla ringe çıkan Vali Taşyapan, boks eldiveni giyerek bu sporun taktik ve kuralları hakkında bilgi aldı.

Yayın Tarihi : 09.12.2015 : 12:39

Etiketler : Vanda    Başırılı    Sporculara    Giyim    Kırtasiye    Yardımı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6312
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN